قصد داریم برای اولین بار در ایران بازی Indian Summer را از شرکت بازی سازی DIGIDICED را خدمت شما دوستدران بازی های تخته ای معرفی کنیم و شما را به وجد بیاوریم.امتیاز این بازی در مارکت گوگل پلی امتیاز فوق العاده ۵٫۰ از ۵٫۰ است.

تابستان هندی
قبل از زمستان ظاهر می شود، یک سقوط به خصوص گرم می شود جنگل در یک زرق و برق طلاییقرار میگیرد. در تابستان هند، نیویورک، آخرین بار شکوفه می کنند. گل های رنگی با رنگ های بی شماری – یک رنگین کمان زنده از سبز تا پرتقال به قرمز است. به آرامی برگ های اول شروع به سقوط می کنند. در همین حال، گام های ما و سنجاب های سخت کوش سبزی رنگارنگ را شگفت زده می کند.

در مسیر ما از طریق جنگل، ما انواع گنجینه های کوچک را کشف می کنیم؛ ما انواع توت ها، آجیل، قارچ ها و پرها را جمع آوری می کنیم. ما برای یک لحظه مکث میکردیم تا ساکنان خجالتی جنگل را تماشا کنیم تا مجددا به خانه برسیم. در آنجا، یک کتاب خوب و یک چای داغ در حال انتظار ماست.

قلب هند تابستان کاشی های معروف با سوراخ است که در تخته های چوبی فردی برای پوشش گنجینه قرار داده است. هنگامی که بازیکنان دست خود را بر روی این، آنها گزینه های بیشتر و لبه بیش از مخالفان خود را به دست آورد. همه چیزهایی که در انتها محاسبه می شود، اولین بار است که کف جنگل خود را به طور کامل با برگ ها پوشش می دهد.

تابستان هند دومین قسمت از سه گانه پازل یو رزنبرگ است که در سال ۲۰۱۶ به وقوع پیوسته است. این بازی بیشتر به بازیکنان با تجربه تر متکی است.

باکس دانلود گزارش خرابی لینک
راهنمای نصب :

فایل نصبی بازی را دانلود کنید.سپس بعد از نصب بازی را اجرا کنید و لذت ببرید.

Indian Summer 1Indian Summer 2Indian Summer 3Indian Summer 4
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.