یک واکسن خطرناک ویروس قدرتمند ایجاد کرده است که انسان را به زامبی متهم می کند. این ویروس کشنده باعث گسترش شیوع زامبی ها شده و مردم در معرض خطر فاجعه مرگ قرار دارند. بازماندگان انسانی باید در جنگ به مرگ برسند ... خود را به یک قاتل زامبی تبدیل کنید، خیابان ها را در میدان نبرد خود قرار دهید و از طریق بسیاری از سطوح چالش انگیز در این بازی تیراندازی توصیه شده Google Play به راه خود ادامه دهید!

چالش خود را در جهان آخرالزمان زامبی در این نبرد استراتژی FPS! تیراندازی مهارت های تیرانداز تفنگ خود را به عنوان یک بازمانده و قاتل زامبی در خط مقابله برای بقا خود را: افزایش زرادخانه خود را از مهمات و سلاح و چهره هیولا زامبی تیراندازی به عنوان یک شکارچی تیرانداز از خفا نخبگان با بهترین اسلحه و تفنگ در این بازی زامبی RPG FPS بازی اکشن مبارزه !

REALISTIC FPS SURVIVAL HERO BATTLE
تجربه جنگ واقعی زامبی: ZOMBIE FRONTIER 3 بازی اکشن تیرانداز گرافیکی عالی در یک جهان آخرالزمان 3D به طور کامل واقع بینانه، unmissable اگر شما از طرفداران بازی های FPS عمل و تاکتیک است.
در نقش یک بازماندگان، قاتل زامبی در برابر اهداف ارواح قرار بگیرید و به عنوان یک تیرانداز از راه خود را به پیروزی با بیش از 120 سطح شلیک کنید! یک گروه از مبارزه با زامبی بر شما! تست تک تیرانداز تیرانداز مهارت های تاکتیکی خود را در آخرین مأموریت استراتژی جنگ ایستاده و زنده ماندن از آخرالزمان هیولا مرده! تجربه یک گروه از سربازان نظامی نخبه در جنگ را تجربه کنید!

اهداف و سلاح های مختلف
ZOMBIE FRONTIER 3 در مسابقه 3D FPS RPG آخرالزمان زامبی قدم زنی با 5 جنگی رئیس، 60 ماموریت تک تیرانداز و 2 نقشه DLC، بسیاری از سطوح پشتیبانی و رویدادهای ویژه به طور منظم در میدان های مختلف متعدد قرار می گیرد.
از بیش از 30 اسلحه مختلف که با آن مبارزه می کنید را انتخاب کنید. دشمنان خود را با MP5، AK47، Desert Eagle، FN SCAR، HK 416 یا یک نارنجک و یا بمب قدرتمند و بسیاری از تفنگ های تفنگ و تفنگ بیشتر بکشید! زرادخانه یا گلوله های کافی در میدان جنگ خط مقدم نیست. استراتژی این است که هدف قرار دادن دشمن ارواح را بگیرد و برای سرخوشه بروید! زنده ماندن در هر هزینه در این تیراندازی FPS نبرد!
ارتقاء مهمات و حمله اسلحه تیرانداز از خفا تیراندازان خود را برای افزایش شانس نبرد بقا خود را در میدان جنگ در این تیرانداز اقدام به مبارزه با RPG. آخرالزمان زامبی ممکن است اتفاق افتاده باشد، اما هیچ دلیلی برای تسلیم نبرد وجود ندارد: شما یک بازمانده قهرمان تیراندازی در برابر ارواح هستید!

اولین قهرمان شخصیت
استراتژی و تاکتیک مبارزات خود را برنامه ریزی کنید. آماده برای حمله به هیولا مرده باشید. مبارزه، حمله و تیراندازی به عنوان یک شکارچی قهرمان تک تیرانداز در این حمله زامبی حمله انتحاری FPS RPG و احساس آدرنالین از نبرد. انگشت خود را بر روی ماشه از تفنگ خود، هدف و شات برای اطمینان از زنده ماندن خود را در این تیرانداز اول شخص واقعی با زرادخانه تیرانداز از طریق چشمگیر نگه دارید: ارواح باید در مبارزه حذف شود! هر ستاره دشمن را در این استراتژی جنگ مرگبار شکست دهید! شرکت در این بازی تیرانداز و تبدیل شدن به یک قهرمان بازمانده مبارزه با طاعون ارواح در میدان جنگ FPS!

آخرالزمان هیولا اینجاست. آیا شما فرار یا راه خود را به عنوان یک قهرمان زنده ماندن در این حمله زامبی کشنده فرار کنید؟

تغییرات نسخه 2.12:


برخی از اشکالات ثابت شده است.