یک ملت، یک ارتش، یک جنگ. سرنوشت نسل های آینده بستگی به این عملیات فرماندهی ارشد نظامی دارد. فرصتی برای نجات گروگان ها، خنثی سازی حملات خصمانه، انتشار بمب ها و معادن، از بین بردن دشمنان و تک تیر اندازان در این مبارزه مدرن. در این بازی تیراندازی FPS را در میدان جنگ خط مقدم با اسلحه های قدرتمند بردارید.

خودتان را با سلاح های نظامی نظامی تطبیق دهید و ارتش خود را به شکوه در این بازی تیراندازی ماجراجویی ارتش هدایت کنید. تعقیب رئیس دشمن و نشان دادن آنها را به جهنم در این عمل بسته بندی شده بهترین FPS تیرانداز بازی پر از هیجان. مبارزه با گروه های ستیزه جویی در گرافیک واقع گرایانه.
Yalghaar یک بازی جنگی ارتش بعدی است که در آن شما باید به عنوان یک فرمانده جاسوسی زنده بمانید در حالی که با بسیاری از نیروهای متحد دشمن مواجه می شوید. انجام شدید عملیات فرماندهی نظامی و انجام وظایف هیجان چند با انجام اعتصابات خفا. استفاده از AI در اوج این بازی تیراندازی کماندو است که این بازی تیرانداز را شاهکار ساخته است. با آخرین اسلحه به عنوان یک کماندوی جاسوسی دفاعی کنید. فقط استفاده از حرکت های خاموش را انجام دهید، در غیر اینصورت، پوشش دیگری از بین می رود. نیروهای ستیزه جوی در همه جا گشت زنی می کنند، بنابراین از آنها مراقب باشید.
شما در این بازی تیراندازی ماجراجویی، استاد خفاش، کشتن دشمنان و مبارزه با تروریسم هستید. در این میدان نبرد هیچ نظری وجود ندارد. زندگی خود را در این بازی تیراندازی تفنگ ارتش FPS ارتقاء دهید، برای سلطه مبارزه کنید! شما یک شکارچی تروریستی بی رحمانه هستید. ضربه اول خود را در این بازی تیرانداز FPS مدرن جنگی مدرن پاکستان قرار دهید.
این یک RPG استراتژی استراتژیک است که با اقدامات تیراندازی شدید و جنگ های نظامی انجام می شود. به عنوان یک تیرانداز کماندوی نخبه، شما چندین ماموریت مخفی برای نجات جهان از ستیزه جویان اختصاص داده می شود. اسلحه خود را با عاقلانه به عنوان وضعیت انتخاب کنید و در هنگام تیراندازی در نیروی تروریستی، پوشش دیگری پیدا کنید. این بازی FPS بالا در رده بهترین بازی های تیراندازی به دلیل ماموریت های جدید با نام تجاری جدید خود می افتد. همچنین، مطمئنا از گرافیک با کیفیت بالا و انیمیشن های واقع گرایانه این بازی تیراندازی کمابیش لذت خواهید برد.
در این بازی FPS ارتش، شما یک فرمانده نخبه هستید و زمانی که وظیفه دارید، در نابودی خصمانه در جنگ با شما هیچ جای دیگری نخواهید داشت. جنگ علیه تروریسم در حال چرخش است و شرکت شما از قهرمانان به شما در این میدان جنگ نیاز دارد. تیم خود را در این تیرانداز FPS 3D واقعی هدایت کنید. بهشون شلیک کن!
در این جنگ با تروریسم زندگی یک قهرمان نخبه ستیزه جوی SSG مجهز به نارنجک و تیرانداز از خفا است، شما در یک ماموریت مخفی در خط مقدم دشمن قرار دارید.

Yalghaar: Counter Terrorist Shoot - ویژگی های بازی FPS Action Free:
◉ سلاح های سبک پیاده نظام کلاسیک را انتخاب کنید از جمله اسلحه، اسلحه زیر، تفنگ ساچمهای، تک تیرانداز و تپانچه.
◉ نقشه های ماجراجویی نظامی تاکتیکی در یک محیط واقع بینانه تنظیم شده است.
◉ خدمت عدالت، کسب مدال و باز کردن اسلحه های قدرتمند.
◉ برخورد انواع تهدیدات از جمله خفا، تفنگداران، تیراندازها و بمب افکن ها.
◉ رقابت در برابر هیئت مدیره رهبر و آن را به بالا در میان دیگر بازیکنان بالا کالیبر.
◉ کسب مدال و افزایش رتبه شما.
◉ اکشن چالش برانگیز و شدید جنگ.
◉ بسیاری از ماموریت هیجان با اهداف جدید بازی.
◉ عالی AI دشمن و بازی مبتنی بر فیزیک.

اگر دوست دارید "Yalghaar: Counter Terrorist Shoot - ویژگی های بازی FPS Action Free"، لطفا سایر بازی های ما را با بازدید از حساب ناشر ما امتحان کنید. و فراموش نکنید که برای رای دادن و بررسی.

تغییرات نسخه 3.2.1:

- بهینه سازی بازی به عنوان مورد نیاز کاربر.
- رفع اشکالات جزئی