آیا غذای عجیب و غریب را دوست دارید؟ آیا شما بیشتر از یک برگر و سرخ شده نوع شخص؟ در هر صورت، در آشپزخانه آشپز جهان، بازی بین المللی پخت و پز، با آشپز و دستورالعمل های بیش از 20 ملیت، یک نقطه برای شما وجود دارد!
آشپز جهان یک مکان شاد است که آشپزخانه هرگز بسته نمی شود، پیشخدمت همیشه لبخند بزرگی روی صورتش می گذارد و غذا خیلی بزرگ است و احتمالا باید با یک دستمال سفره ای بازی کنید.


رستوران خود را باز کنید، نام آن را بنویسید و آن را به سلیقه خود تزئین کنید. سپس آشپزی غذاهای جهان را شروع کنید و به مشتریان خدمت کنید! مکان شما به زودی تبدیل خواهد شد تا محبوب شما باید آن را بزرگتر!

منو خود را با هر سرآشپز بین المللی جدید گسترش دهید: تاکوس، پیتزا، سوشی، ... کل دنیا می تواند در داخل یک رستوران قرار بگیرد! نردبان موفقیت شما را به استقبال VIP دینر و حتی پذیرایی رویدادهای خاص هدایت می کند! شما به زودی هنر مدیریت یک رستوران بزرگ را به کار خواهید گرفت.

و بخاطر داشته باش! این یک اتصال غذایی سریع نیست، زمان خود را به کم کردن بهترین دستور العمل های خود را. مشتریان شما می دانند که ارزش انتظار دارند.

----

برخی از ویژگی های بازی:

ایجاد، تزئین و اجرای رستوران ناهار خوری عالی خود را!
دکوراسیون منحصر به فرد Craft در استودیو طراحی.
خرید و تجارت مواد تازه و آشپزی غذاهای به طور فزاینده خوشمزه است.
یک بار اسکله بسازید، یک قایق را بسازید و واردات مواد تشکیل دهنده عجیب و غریب را آغاز کنید!
بهترین غذاهای خود را به مشتریان سراسر جهان ارائه دهید.
افزایش محبوبیت خود را ببینید و ببینید که چگونه همه VIP ها become regulars!
----

آشپز جهان رایگان برای دانلود و رایگان به بازی است. با این حال، می توانید اقلام در برنامه را برای بازی با پول واقعی خریداری کنید. اگر میخواهید این ویژگی را غیرفعال کنید، لطفا خریدهای برنامه را در تنظیمات تلفن یا رایانهتان خاموش کنید.

تغییرات نسخه 1.37.0:

از آنجا که مشتریان شما زندگی می کنند بسیار شلوغ است، زمان آن است که برای نشان دادن آنچه که سرآشپز خود را ساخته شده است!

- معرفی جداول جدید با محدودیت زمانی! سفارشات درخواست شده توسط مشتریان با مکان هایی برای رفتن و مردم برای دیدن، اما اگر شما موفق به خدمت به آنها در زمان، شما پاداش بسیار آبدار را دریافت کنید!

- ما همچنین برخی از پرداخت ها را انجام داده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان شما شاد هستند.