آیا شما آماده جنگ هستید؟ این بازی مخزن انفجاری چند نفره را دانلود کنید، این رایگان است! مخزن و اسلحه خود را انتخاب کنید و با مخالفان خود در مبارزه با سرعت گام بی وقفه برخورد کنید.دوستان خود را چالش و آتش در این بازی سریع گام!

FAST PATED SHOOTING GAME
3 دقیقه! این زمان است که شما باید به عنوان بسیاری از مخازن را به عنوان شما می توانید در یک بازی کاملا متعادل تانک طراحی شده از زمین برای تلفن همراه است.

DEFEND کشور شما
دفاع از افتخار کشور خود را در برابر دشمنان خود. نبرد علیه بازیکنان از چین، ایالات متحده آمریکا، روسیه، ژاپن و بیشتر. جهان پر از مخازن است!

دو حالت انفجاری
مبارزه در جنگ های مبتنی بر تیم و یا در درگیری های آزاد برای همه.

تانک ICONIC از سراسر جهان
مخزن خود را از طیف گسترده ای از جانوران قدرتمند بسته به استراتژی خود انتخاب کنید. یک تانک نور را انتخاب کنید تا سریع سرزنش دشمن را ترسانده و نبرد تیم خود را تغییر دهید. یا مهمترین و قوی ترین پانزر را بردارید و دشمن خود را به آنچه شایسته است، بدهید.

سیستم ارتقاء تانک عمیق
باز کردن تانک های جدید و تصمیم گیری های استراتژیک در مورد آنچه بخواهید ارتقا دهید. دشمن خود را نشان دهید که شما با سفارشی سازی مخزن با دکمه ها و الگوها هستید. آیا آماده هستید تا بهترین باشید؟

جنگجوی های مختلف برای کشف و کارشناسی ارشد
مبارزه و شلیک دشمنان خود را در میدان های جنگ جهانی دوم: شهرهای اروپایی، مناطق صنعتی با روبات ها، زمین های بدون انسان ... میدان جنگ را بدست آورید و در مورد حمله به دشمن بدانید.

دانلود در حال حاضر در حالی که رایگان است!

از بازی های سرگرم کننده برای رایگان، همان توسعه دهنده پشت بازی ها مانند Sniper 3D، War Heroes و Castle Crush!

تغییرات نسخه 3.2.1:

رفع اشکال