جنگ اژدها یک بازی استراتژی 3D زمان واقعی بصری بسیار جذاب است که شما را در کنترل ارتش نهایی اژدها قرار می دهد. پیوستن به یک باشگاه، کمک به هم تیمی های خود را به حملات راه اندازی، و جلوگیری از حملات دشمن در حالت واقعی در زمان واقعی است.

داستان های عجیب و غریب

جنگ اژدها دارای بیش از 100 اژدها منحصر به فرد است که دارای سبک های مختلف حمله، توانایی های طلسم و کلاس ها هستند. نژاد اژدها خود را برای ایجاد یک ارتش حتی قوی تر. ببینید اگر شما می توانید Khrysos Behemoth خشمگین را باز کنید و در میدان جنگ تسلط دارید!

نیروهای ترکیبی با دوستان

شروع یا پیوستن به یک تیم برای ترکیب نیروها با دیگر اژدهایان اژدها. با چند نفره همزمان همزمان، می توانید با هم تیمی های خود در زمان واقعی گپ زدن و هماهنگ کردن استراتژی های حمله و دفاع در برابر دیگر تیم ها.

ساخته شده فرمت های قابل انعطاف

استراتژی و ساخت قلعه جزیره خود را با ترکیبی بهینه از برج های رعد و برق، ballista، و آرچر برای بهترین دفاع از پایگاه خود را در برابر حمله دشمن.

صعود به ترون

در حوادث گوناگون رویدادی هفتگی شرکت کنید و فرصت کسب پاداش، مانند تخم مرغ اژدهای نادر و شکار گنج را برای شما و تیم شما به دست بیاورید. برای اینکه خودتان را به عنوان یکی از بزرگترین اژدهایان جهان محک بزنید، قدم بزنید.

زیبایی شگفت انگیز از جنگ های دفاعی را کشف کنید

این بازی بر روی موتور Mantis، یک موتور بازی سازی اختصاصی 3D ساخته شده و دارای گرافیک و سینمایی پیشرفته ای است. تجربه بازی های موبایل مانند هرگز با توانایی بصری تمام جنبه های جهان خیره کننده اش را کشف کنید.

تقاضای جنگجویان داگلاس

گرافیک سه بعدی برای یک دستگاه تلفن همراه بسیار جذاب است، و این باعث می شود که جنگ اژدها به عنوان بهترین بازی در میان دسته ها باشد. "
-GamesBeat

"جنگ اژدها از جواهرات جیبی ما طعم و مزه ای از آن را می خواهم به رها کردن مارمولک پرواز غول پیکر بر روی هر اسمکی که به زمین ضعیف شده است به سرزنش در زیر سایه خود را."
-Gamezebo

"بخش مبارزه ای است که در آن اژدها شما از طریق اردوگاه دشمن پرواز می کند و شما با هر پروازی از بین می رود. شما همچنین می توانید پایگاه های خود را بسازید، صنایع را ایجاد کنید تا بتوانید با دیگر بازیکنان همکاری کنید و فقط تلاش کنید بزرگترین، بدترین، امپراتور اژدها از همه آنها باشد. "
لمس بازی

لطفا توجه داشته باشید که جنگ اژدها آزاد است، اما شما می توانید اقلام بازی را با پول واقعی خریداری کنید. اگر می خواهید توانایی خرید در برنامه را محدود کنید، ممکن است یک PIN در منوی تنظیمات از داخل فروشگاه Google Play ایجاد کنید.
چه خبر
با استفاده از این به روز رسانی، ثبات را برای بهترین تجربه بازی فراهم کردیم.

تغییرات نسخه 4.71.0+gn:

* اضافه شدن پشتیبانی از فصل پاییز آینده!