بهترین بازی شبیه ساز رانندگی سال 2018 با فیزیک رانندگی واقعی، سفارشی سازی نامحدود، جهان باز، گیم پلی اعتیاد آور و سرگرم کننده بی پایان همراه است.

برخی از ویژگی های بازی:

★ فیزیک رانندگی واقعی

نهایی ماشین رانندگی شبیه ساز ترکیبی از واقع گرایی و فیزیک رانندگی سرگرم کننده برای ایجاد بهترین شبیه ساز رانندگی در تلفن همراه با موتور فیزیک رانندگی پیشرفته خود را. بهترین شبیه ساز رانندگی با بهترین فیزیک رانندگی همراه است! از اتومبیل های مسابقه ای تا جاده های خارج از جاده، انواع وسایل نقلیه فیزیک خود را دارند!

★ سفارشی نامحدود

ماشین خود را بسازید و سبک خود را به همه نشان دهید! از وینیل های بی شماری به قطعات خودرو، شما می توانید ماشین رویای خود را با این بازی ایجاد کنید. تخیل تنها محدودیت شماست! سفارشی سازی شدید در انتظار شماست!

★ نقشه جهانی OPEN

نقشه بزرگ جهانی باز به شیوه ای خلاقانه برای تست مهارت های رانندگی خودروهای شدید و بهترین تجربه گیم پلی طراحی شده است. از شهرستانها به بیابان، نهایی ماشین رانندگی شبیه ساز همراه با بزرگترین نقشه جهان باز با محیط بسیار دقیق است. رانندگی در منطقه بی پایان بیرونی SUV خود را تجربه و واقع بینانه ترین تجربه رانندگی در تلفن همراه.

★ بهترین اثرات صدا

همه صداها از اتومبیل های واقعی ثبت می شوند تا قوی ترین احساس را برای بازیکن فراهم کنند. از قوی ترین صدای ماشین مسابقه به موتورهای offroad در حال سوختن، هر ماشین صدای ویژه خود را از اتومبیل های مسابقه ای واقعی ضبط کرده است!

★ بهترین گرافیک

با کمک موتور گرافیکی پیشرفته، Ultimate Simulator در حال حاضر گرافیک واقع بینانه ترین و عمیق ترین 3D در تلفن همراه را فراهم می کند. شما سخت است که ماشین های افراطی خود را از واقعیت متمایز کنید!

★ CARS ناسازگار

اتومبیل های مسابقه ای، وسایل نقلیه خاموش، SUVs، اتومبیل های تیونر، اتومبیل های عضلانی، کامیون های 4WD ... وسیله نقلیه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و هر کاری که می خواهید انجام دهید را در یک نقشه جهانی عظیم باز کنید!

تغییرات نسخه 3.0.1:

ارتقاء عملکرد!
نیترو!
اتومبیل هیولا Offroad!
مجوز حق بیمه!
گیم پلی و گرافیک بهبود یافته!

نهایی ماشین رانندگی شبیه ساز به طور منظم با پیشنهادات شما به روز می شود. فراموش نکنید که یک بازبینی را با بازخورد خود ترک کنید. با تشکر!