مزرعه ساختن. شهر تجارتشهر روستای یک ترکیب منحصر به فرد از شهر سازی و کشاورزی است. ساخت شهرک روستای رویایی که شامل خانه ها، مزارع، کارخانه ها، ساختمان های عمومی و بندر تجاری ساحلی است. مدیریت مزرعه و روستاها در شهر مزرعه کارتونی سرگرم کننده خود، فروش کالاها برای توسعه و گسترش شهر مزرعه خود، مزارع شکار مزرعه و رشد جزیره خود را به یک شهر بندر پرستار تجاری در منطقه است.شهر روستای یک ترکیب منحصر به فرد از شهر سازی و کشاورزی است. شهرت رویای خود را بسازید رایگان است!

به رایگان از Village Town لذت ببرید، توسط توسعهدهنده Citybuilder شماره 1 برای موبایل ایجاد شده است: انجمن جاروبرقی، با بیش از دوازده شهر بازی ساخت شهر و بیش از 60 میلیون بازیکن در سراسر جهان.

سعی کنید رشد و توسعه، توانایی های کشاورزی و رشد روستای مزرعه خود را به یک شهر / شهر / megapolis با بسیاری از ساختمان های زیبا و سرگرم کننده و گسترش، تعداد زیادی از کالاها و محصولات برای تولید در مزرعه، رشد انواع محصولات یونجه در مزارع خود را، و ارائه سفارشات از شهروندان و همسایگان خود را برای حفظ آنها را خوشحال و کسب درآمد و XP. تزئین شهر خود را با بسیاری از دکوراسیون های زیبا به شهرستان مزرعه سرگرم کننده خود را منحصر به فرد است. روستای خود را به شهرک کوچک کارتونی کوچک بسازید. بنابراین اگر شما دوستداران شهر هستید و در گذشته بازی های دیگر بازی های شهر سازی و سرگرمی های مزرعه ای را بازی کرده اید، مطمئنا این سازنده شهر را دوست خواهید داشت. اگر دوست دارید بازی مزرعه آرامش بخش با یک چالش، به صورت رایگان، و یا اگر شما یک طراح هستید، زمانی که شهر خود را بسازید، بپیوندید!

برخی از ویژگی های بازی:

* ساختمان های مختلف، از فروشگاه های صنایع دستی به مزارع و دکوراسیون می توانید برای طراحی شهر رویایی خود استفاده کنید
* محصولات کشاورزی مزرعه برای رشد و کالاهای تجاری در بندر تجاری خود
* شهروندان مشخص با سفارشات که می توانید برای کسب درآمد و XP برای شهروندان خود پر کنید
* مرکز توزیع شهر شما باید مدیریت شود، به شهروندان خود کمک کند
* فروش محصولات مزرعه خود را در بازار
* جمع آوری مصالح ساختمانی شهر برای تکمیل ساختمان های کارتونی
* مزارع برای مدیریت و گسترش شهر علوفه خود
* کالاها و محصولات عجیب و غریب از بنادر تجاری از جزایر مزرعه دیگر آورده شده است
* تزئین شهر سرگرم کننده خود را با دکوراسیون های دوست داشتنی متعدد
* بازی ساخت شهر، بازی ساخت روستا، مدیریت مزرعه
* بازی با دوستان خود، دوستان جدید در جامعه بازی! (به زودی)
* بازی رایگان با خرید در برنامه

تغییرات نسخه 1.7.0:

بهبود عملکرد
رفع اشکالات کوچک

 

تغییرات نسخه 1.8.1:

ما گوش دادیم، حالا شما می توانید (پشتیبان گیری) شهر خود را در ابر ذخیره کنید! :-)