Tribez فقط یک بازی نیست که شما یک مزرعه میسازید! Tribez ماجراجویی است که در آن شما را به یک سفر دور کامل پر از اسرار، اسرار، و ساعت ها از اکتشاف اعتیاد آور از دنیای ناشناخته اما زیبا است سفر! از شما دعوت شده است تا یک دنیای ابتدایی را که توسط مردم صلح دوست داشتنی به سر می برید و از دوران بسیار قدیم فراتر از یک پورتال مایل به عمق پنهان شده است بازدید کنید. ساخت روستای سنگی خود را، کشف سرزمین های کوه ها و دریاها، سرزمین های حاصلخیز مزرعه، و رهبری قبیله خود را، که به نظر شما توسط خدایان ارسال شده، برای رفاه. Tribez دنیایی است که در آن احساس زنده بودن می کنید!

برخی از ویژگی های بازی:

✔ این بازی کار می کند زمانی که شما در حال حاضر آنلاین نیست - بازی آن را در یک هواپیما، در مترو و یا در ماشین. لذت بردن!
✔ ساده و کنترل های بصری.
✔ شخصیت های شایان ستایش شما را دوست دارم! دیدار با کشاورز، سازنده، جمع آوری مالیات، و بسیاری دیگر!
✔ دنیای پر جنب و جوش زیبا شما را فورا غوطه ور خواهد شد.
✔ انیمیشن پر جنب و جوش دنیای ماقبل تاریخ را به زندگی تبدیل شده است. شما از طریق اینکه چگونه محصولات کشاورزی در مزرعه رشد می کنند و چگونه سازندگان در سایت های ساخت و ساز کار می کنند، هیجان زده خواهید شد.
✔ تن از اقلام، شخصیت ها، ساختمان ها، و دکوراسیون.
✔ امکانات به طور کامل ناپذیر برای توسعه امپراطوری سن سنگ خود را با تولید محصولات، افزایش جمعیت خود، گسترش مرزهای خود و تلاش برای مزرعه بهترین زمین.
✔ صدها نفر از تلاش های فریبنده: جستجو برای گنج و مصنوعات، کشف جزایر دور، کشف غارهای اسرار آمیز، رشد محصولات غیر معمول در مزرعه خود، و خیلی، خیلی بیشتر!

این بازی از طریق خرید برنامه ها استفاده می کند. خرید درون برنامه می تواند سرعت بازی را افزایش دهد.

تغییرات نسخه 9.4.1:

گسترش قلمرو دراز مدت در اینجا است!
• نگاه کنید، رئیس! آن برف تابستان یا صورتی که از آسمان پخش می شود؟ آه نه، آنها گلبرگ های فوق العاده ای هستند! از شکوفایی ساکورا لذت ببرید و هنر ارتقا دهنده ها را در سورت جنگل یاد بگیرید.
• Pixies مرموز از زمان ما به جزایر ما می آید، اما آنها هرگز در اینجا باقی نمی مانند. سریع، فرماندهان! راه را به سرزمین این افراد مخفی در غبار پیدا کنید!