رویداد زندگی لوکس زنده را بازی کنید، سیستم اتوماسیون خانه را چک کنید، و ماشین ظرفشویی نهایی را باز کنید!
"5 ستاره ... سیمز FreePlay همه چیز شما می توانید هرگز می خواهم بازی Freemium سیمز" - Gamezebo
"10/10 ... یکی از بازی های اعتیاد آور و بسیار جلا است که در دسترس نیست و هیچ کس برای آن که آن را دانلود نکنید، بهانه ای برای آن نیست" - God is a Geek

از سازندگان The Sims ™ سری از بهترین بازی های شبیه سازی می آید کامل سیمز تجربه در تلفن همراه! داستان شما چیست؟ آن را با سیمز خود در زمان واقعی ایجاد کنید، سفارشی کردن کمد و خانه های خود و کمک به زندگی آنها از رویاهای خود. اهداف کامل برای به دست آوردن Simoleons، گسترش سیم شهر خود و برنده شدن در طول راه. سیمز خود را شاد نگه دارید و آنها را پرورش دهید به عنوان کمک به آنها زندگی سرگرم کننده و تحقق یافته زندگی می کنند!

200 میلیون بارگیری و شمارش!

قابلیت های SIM-ULATING
از سر به پا - و از کف تا سقف - هر جنبه ای از زندگی سیمز خود را سفارشی کنید! نگه داشتن تا 34 سیمز به دنبال شیک، و طراحی خانه های رویا خود را با استخرهای شنا و چند طبقه طراحی شده است. همانطور که سیمز بیشتری دریافت میکنید و آنها یک خانواده را شروع می کنند، شهرت سیم خود را با یک فروشگاه حیوان خانگی، نمایندگی خودرو، مرکز خرید و حتی یک ساحل گسترش دهید! به دست آوردن اهداف امتیازات شیوه زندگی، سپس آنها را بر روی موارد مرسوم، خرج کنید. دیدن شهرهای Sim Towns دوستان واقعی خود، که در آن شما می توانید روابط جدید و مقایسه مهارت های طراحی داخلی دوستان خود را نسبت به شما. امکانات بی پایان سرگرم کننده بی پایان تلفن همراه!

در ارتباط باش
زندگی با هم بهتر است. روابط شروع، عشق ورزیدن، ازدواج، و داشتن یک خانواده. دوستان مادام العمر و مراقبت از حیوانات خانگی. برای شب فیلم، احزاب استخر و کوره را در خارج از منزل بیرون بکشید یا از شومینه کنار بیایید. در خلق و خوی برای برخی از مشکلات؟ سیمز به اندازه ی کافی وجود دارد که باید با سیم هایی روبرو شود. قانون با احتیاط با نوجوانان، بی ادب به اعضای خانواده، و یا حتی می گویند نه به یک پیشنهاد ازدواج! از نوزادان تا سالمندان، داستان سیمز کامل شما می تواند در هر مرحله از شبیه سازی زندگی شما رخ دهد. عشق و دوستی؟ درام و شکست؟ همیشه انتخاب با شماست.

ALL WORK و ALL PLAY
سیم کار باید کار کند! شروع کارهای مختلف رویا و حتی روزهای سیمز را در ایستگاه پلیس، فیلم استودیو و بیمارستان دنبال کنید. بیشتر سیمز ها به کار می روند، بیشتر آنها مهارت ها را یاد می گیرند و حقوق خود را افزایش می دهند، به شما پاداش می دهند و آنها را در مسیر موفقیت قرار می دهید. در وقت آزاد خود، سرگرمی های مختلف مانند پخت و پز، طراحی مد، رقص سالسا، و آموزش توله سگ را انتخاب کنید. بیشتر آنها درگیر هستند، خوش شان تر از بچه ها تا نوجوانان به بزرگسالان. فرصت های بی حد و مرز زمانی که شما زندگی می کنید سیمز عشق خود را!

تغییرات نسخه 5.40.1:

از بین بردن سیمز خود را با به روز رسانی لوکس زندگی می کنند! تو می توانی:

• شرکت در رویداد زنده زندگی زنده برای باز کردن آشپزخانه گلم و قطعات اتاق خواب و اقلام برای ساخت یک سینمای خانگی
• دسترسی به قالب سیم سینما خانه، از جمله یک آکواریوم خیره کننده
• بازی HANS در خانه های مدرن تلاش فصلی برای بررسی سیستم اتوماسیون خانگی (HANS)
• از HANS برای روشن کردن چراغ های خانه استفاده کنید، پرده ها را فعال کنید و بیشتر

به علاوه، ماشین ظرفشویی نهایی را باز کنید با تشکر برای بازی