AIM و SHOOT! در حال حاضر به صورت رایگان دانلود کنید یکی از بهترین بازی های FPS تیراندازی. برخورد با مجرمان در سناریوهای مختلف. در 7 کلمه: گیم پلی عالی، تصاویری بسیار جذاب و ماموریت های سرگرم کننده. و بهتر از همه؟ این یک بازی FPS رایگان برای تصویب زمان است! قربانيان را از آدم ربايان به حملات بمب دفاع کنيد: بقاي گروگان ها حياتي است!

برخی از ویژگی های بازی:

- گرافیک فوق العاده واقع گرای 3D و انیمیشن های خنک
- صدها ماموریت هیجان انگیز
- بازی در میدان های مختلف مختلف، از شهرهای بزرگ تا سواحل زیبا
- تن از اسلحه های مرگبار و سلاح های مرگبار
- بازی گیم پلی اعتیاد FPS
- کنترل آسان و بصری
- بازی رایگان: آن را هر دو بر روی گوشی و رایانه لوحی خود بازی کنید

این بازیهای تیراندازی تکراری را فراموش کنید در اینجا، وظیفه شما شامل مسابقه در برابر زمان، انفجار هلی کوپتر، کشتن زامبی ها و چند عکس در حرکت آهسته است. بقا ضروری است! اما می توانید پازل را حل کنید، قربانیان را نجات دهید و تنها هدف درست مخفی در جمعیت را بکشید؟ می توانید ویروس ناشناخته را از گسترش متوقف کنید؟ شما برای وظیفه صرفه جویی در مردم تماس گرفتید.

بهترین بازی تیرانداز اول شخص (fps) بازی اکشن! بهترین تیرانداز در هر محیط باشد! مبارزه واقعی است، و شما می توانید قهرمان باشید.

● صدها ماموریت:
"آلفا، براوو، چارلی، کپی کنید؟" هدف، هدف، شلیک را پیدا کنید.
نجات اسرار دولتی از عاملان سرکش و جاسوس ها و جلوگیری از انتشار ویروس وحشتناک. آیا مهارت دارید؟ کمک به کشور خود در رقابت عظیم هسته ای

● گروگان ها در قلمرو دشمن قرار دارند. آیا شما از طریق باز کردن طوفان می روید یا به سرعت در حال غرق شدن هستید؟

● دشمن به اهداف خود رسیده است: اجازه ندهید که آنها را به موقع برسانید!

● آیا هیچ زامبی را زنده نگذارید !! آیا شما برای تمام اقدام و ماجراجویی در این بازی تیراندازی بسیار جذاب FPS آماده هستید؟ آیا می توانید بقای نژاد بشر را تضمین کنید؟

● باز کردن سلاح عالی و ارتقاء آنها را با تحولات در زرادخانه:
خرید بهترین اسلحه های اسنپیر، اسلحه های تفنگ، تفنگ ساچمهای یا تپانچه هایی که با سنگهای به دست آمده شما در این بازی وجود دارد! ارتقاء مهمات، چنگ زدن و کالیبر برای گرفتن گلوله هایی که بیشتر آسیب می رسانند، دارای محدوده، دامنه، ثبات و زوم بهتر هستند. آیا شما می توانید تفنگ شکار، حمله MPP5 عالی، Glock یا Colt در اسلحه را انتخاب کنید؟

● آن را در هر نقطه پخش کنید
تیرانداز از خفا 3D نیاز شما را به همیشه آنلاین به منظور سرگرم کننده است. شما می توانید آن را در مترو در حالت آفلاین لذت ببرید، در حین پرواز در هواپیما (واقعی) در ماشین در جاده. از زمان به زمان، ممکن است لازم باشد محتوای اضافی (رایگان) آنلاین را دانلود کنید.

● حالت PvP
حالت pvp را امتحان کنید: تفنگ خود را آماده کرده و دشمن خود را شکار کنید. حالت PVP سرعت خود را در قتل و شکار تست می کند. بلند شوید و مرده باشید قوانین آموزش خود را دنبال کنید و عمل کنید! شما هم اکنون می توانید با سایر بازیکنان از سراسر جهان پیوست کنید.

● استفاده محدود از داده ها
بازی ما تعداد زیادی اطلاعات از برنامه تلفن همراه خود را که می خواهید استفاده کنید به جای مرور وب، تماشای فیلم آنلاین و گوش دادن به موسیقی آزاد، مصرف نمی کند. لذت ببرید با استفاده از اطلاعات محدود.

● سلب مسئولیت
Sniper 3D Assassin® یک بازی رایگان است اما شامل محتوای بالغ و خرید های اختیاری در برنامه برای پول واقعی است. ممکن است بخواهید از بچه ها و پسران جوانتر آن را دور نگه دارید

Sniper 3D Assassin® توسط Fun Games For Free به شما عرضه شده است.

تغییرات نسخه 2.16.11:


+ بهبود عملکرد
+ رفع اشکال جزئی