به بزرگترین پلت فرم اجتماعی جهان برای بازی خوش آمدید. هر ماه بیش از 64 میلیون بازیکن فعال به Roblox می آیند تا تصور کنید، ایجاد کنید و با هم در دنیای 3D های جذاب ساخته شده توسط گیمر ها درست مثل شما! در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟ با حساب کاربری Roblox خود وارد شوید و بازی کنید!

هزاران نفر از بازی های تولید شده توسط کاربر

همه چیز در Roblox توسط کاربر ایجاد شده است. بازیکنان می توانند پارک تم نهایی ایجاد کنند، به عنوان یک راننده خودرو حرفه ای رقابت کنند، ستاره ای در یک نمایش مد، تبدیل به یک ابرقهرمان، یا به سادگی یک خانه ی رویایی ایجاد کنند و با دوستان خود سرگرم شوند. در این محیط امن و مدرن، تخیل قوانین عالی است.

چند نفره بازی CROSS-PLATFORM

Xbox One و VR را در انواع مختلفی از بازی ها و تجربه ها با دوستان و میلیونها بازیکن دیگر از طریق رایانه ها، گوشی های هوشمند، قرص، Xbox One و VR ببرید.

AVATARS قابل تنظیم

نگاهی به یک شخصیت جدید و لباس خود را با یک نامحدود از کلاه، پیراهن، چهره، چرخ دنده، و خیلی بیشتر، بسیار بیشتر!

گفت و گو با دوستان

با دوستان خود به صورت آنلاین با استفاده از ویژگی های چت در بازی، پیام های خصوصی و گروه ها ارتباط برقرار کنید!

رایگان به بازی

Roblox رایگان است، اما بازیکنان همچنین می توانند پول واقعی برای خرید Robux (پول مجازی ما در Roblox) برای صرفه جویی در ارتقاء بازی و یا لوازم جانبی برای آواتار خود استفاده کنید. بازیکنان همچنین می توانند از عضویت "سازندگان باشگاه" اختیاری خریداری کنند که امتیازات اضافی و مجوز روزانه روبوکس را دریافت می کند (روی زبانه "بیشتر" در پایین صفحه در برنامه ضربه بزنید و سپس "باشگاه سازندگان" برای کسب اطلاعات بیشتر).

 

لطفا توجه داشته باشید: اتصال به شبکه برای بازی مورد نیاز است. بازی های Roblox بهترین عملکرد Wi-Fi را دارند.

 

 

تغییرات نسخه 2.352.235677 :

برای ساختن Roblox برای شما بهتر است، به طور منظم به روز رسانی می کنیم. این به روز رسانیها شامل رفع اشکال و پیشرفت برای سرعت و قابلیت اطمینان است. وقتی ویژگی های جدید در دسترس قرار می گیرید مطمئن شوید که هر ویژگی جدید در این بخش را برجسته کنید.

تغییرات نسخه 2.356.243365:

برای ساختن Roblox برای شما بهتر است، ما به طور منظم به روز رسانی می کنیم. این به روز رسانیها شامل رفع اشکال و پیشرفت برای سرعت و قابلیت اطمینان است. وقتی ویژگی های جدید در دسترس قرار می گیرید مطمئن شوید که هر ویژگی جدید در این بخش را برجسته کنید.