در PLANET COMMANDER، شما کاپیتان سفینه فضایی بین ستاره ای هستید. ناوگان ناوگان کهکشانی شما با یک سرنشین کوچک شروع می شود، اما به محض توسعه فضای خود، شما کنترل جنگی و حتی کروزرهای فضایی فوق العاده را خواهید گرفت!با یک سفینه فضایی کوچک شروع کنید، اما همانطور که پایه شما رشد می کند و توسعه می یابد، شما فرمانده جنگ های بزرگ و سفینه های فوق العاده سنگین خواهید شد. نبرد در کهکشان در آتش آنلاین با مخالفان واقعی در حالت چند نفره بازی جنگ فضایی، و توسعه ناوگان فضای خود را.

برخی از ویژگی های بازی:

≛ 6 کلاس سفینه و ستاره های کهکشانی!
چندین کلاس از سفینه فضایی، از ناوچه های سبک تا کروزرهای فوق العاده!

≛ لیگ ها و مدیران!
بازیکنان به لیگ های مختلف از برنز به الماس تقسیم می شوند، بسته به سطح و مهارت های آنها!

≛ نبرد تیم galactic!
مهاجمان فضایی! مبارزه با بازیکنان دیگر در جنگ های کهکشانی تیم به صورت آنلاین!

≛ سفینه فضایی کیهانی خود را سفارشی کنید!
100 نوع اسلحه و ماژول کهکشان پلاس موجود است. شما حتی می توانید لوگوی خود را اضافه کنید و کشتی خود را دوباره پر کنید!

≛ بیش از 20 سفینه کهکشانی!
بیش از 20 کشتی مختلف در دسترس هستند، همه با قابلیت ها و ویژگی های خود، از جمله Predator، ققنوس، المپوس، خرس روح و بسیاری دیگر. بهبود مهارت ها و تجهیزات خود، اضافه کردن برج ها، موشک ها و سلاح های ویژه!

≛ گرافیک زیبا 3D!
نقشه های کاملا دقیق و بافت فضاپیما، از دیدگاه های کهکشانی از اشیاء کیهانی مانند مشتری، مریخ، زحل، سیارک ها و حتی شهرهای کهکشانی لذت می برند!

COMMANDER PLANET شبیه ساز ترین فضایی فضا، جنگ های فضایی بین کشتی های عظیم و ناوچه های کوچک اما دزدی است که هر کدام توسط بازیکنان فرد کنترل می شود.

★ ★ ★ مبارزه برای یک محل در یک لیگ جهانی. ارتقاء ناوگان خود را سفارشی کردن کشتی های خود، تجدید آنها و بهبود مهارت های خود را!

★ ★ ★ لابی در بازی که در آن شما می توانید با دیگر بازیکنان گپ زدن برای به اشتراک گذاشتن موفقیت و ایده های خود را!

★ ★ ★ به روز رسانی منظم و عناصر جدید در انتظار شما در بازی های آنلاین چند نفره. بهترین گرافیک سال و صوتی کاملا سازگار، شما تمام وقت خود را صرف بازی فرمانده سیاره خواهید کرد!

★★★ عالی بازی فضای تلفن همراه با گرافیک 3D!

★★★ ما چند نفره PvP تیرانداز فضای کاملا رایگان برای دانلود است!


یک کهکشان در آتش پر از جنگ فضای حماسی نیاز به فرمانده مانند شما! تبدیل شدن به یک افسانه در این تیرانداز فضایی کهکشانی! اجازه دهید جنگ های سفینه فضایی شروع شود!

 

تغییرات نسخه1.19.245:

در گوگل پلی ذکر نشده است.