در طول بهترین بازی بولینگ 3D، از 22 ردیف برتر بولرهای PBA صعود کنید، زیرا شما برای غنیمت های مختلف قهرمانی منطقه ای و ملی در بهترین بازی بولینگ 3D کول میزنید. با شروع یک کوچه محلی با یک توپ 12 لیتر، شما مهارت های خود را در مقابل افسانه های بولینگ در راه خود برای رقابت در مسابقات قهرمانان تسخیر می کنید!

برخی از ویژگی های بازی:

• چند نفره، Quickplay، و حالت های حرفه ای!
• ده ها مسابقات PBA!
• بهترین 3D گرافیک بولینگ.
• کاسه در برابر 21 نفر از بهترین بولرهای PBA!
• 100 توپ مختلف بولینگ در دسترس است، هر کدام با آمار منحصر به فرد!
• مدیران و دستاوردها
• چالش های پاداش در هر مسابقات!
• تقسیم توپ، توپ بمب، و بیشتر!

اکشن آنلاین چند نفره!

در مسابقات چند نفره یک نفره در زمان واقعی در برابر دوستان خود کاسه کنید! با استفاده از سرویس های بازی Google Play، حالت چند نفره به شما امکان می دهد دوستان خود را در + Google دعوت کنید یا در برابر حریف تصادفی همگام سازی کنید!


یک حرفه یا یک کاسه یک بازی سریع را شروع کنید!

حالت شغلی در قلب بولینگ چالش PBA قرار دارد، اما اگر مایل هستید که فقط توری شود و به خطوط برسد، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. از طیف گسترده ای از مخالفان و مکان ها را انتخاب کنید و محتوای بیشتری را در حالت حرفه ای باز کنید!


کاسه در برابر بهترین!

شما فکر می کنید که شما در برابر اعتماد به نفس و دقیق دقیق والتر ری ویلیامز، جونیور یا سکته مغزی پر از پت وبر، چکار می کنید؟ نمره های شما چگونه در برابر چرخش بالا و پخش صاف Norm Duke و یا پررنگ بالا پارکر Bohn III ایستاده است. بر اساس آمار واقعی که قدرت، قلاب و کنترل آنها را کنترل می کند، چالش بولینگ PBA تلاش می کند تا مهارت و سبک پرورش دهندگان برتر در ورزش را با دقت بالا ببرد.


توپ تقسیم شده، توپ بمب، و بیشتر!

آنها ممکن است تورنومنت قانونی در دنیای واقعی نباشند، اما این توپ های ویژه واقعا می توانند در یک مسابقه سخت به شما کمک کنند.

اگر خط به نظر می رسد بیش از حد بزرگ و توپ شما به نظر می رسد بیش از حد کوچک است، طوفان چرخش برق برق رعد و برق مطمئنا به چیزی ضربه!

آیا می خواهید بدون شکستن عرق 7-10 تقسیم را پاک کنید؟ توپ تقسیم را امتحان کنید هنگامی که آن را ضربه بزنید، آن را به دو توپ تقسیم می کند!

و هنگامی که شما مطلقا، ​​مثبت باید هر پین را بر روی خط برچیند، توپ بمب چیزی است که شما نیاز دارید. فقط یک پین، هر پین، برای یک حمله انفجاری ضربه بزنید.

تغییرات نسخه 3.4.7:

تغییر چند نفره برای ایجاد رقابت بیشتر قدرت های ویژه - بمب، رعد و برق و توپ تقسیم شده - دیگر در بازی های چند نفره کار نمی کنند. به جای برنده شدن به مهارت خالص! آیا برای چالش آماده ای؟

ما همچنین چندین رفع اشکال را برای بهبود تجربه بازی خود انجام دادیم.