دوستان خود را در یک برند جدید 5v5 MOBA در برابر مخالفان واقعی انسان، موبایل افسانه ها! قهرمانان مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تیم کامل را با رفقای خود در کنار هم بسازید! 10 دقیقه مسابقه، مسابقات 10 دقیقه ای. لنین، جنگل، عجله برج، جنگ تیم، همه سرگرم کننده PC MOBA و بازی های اکشن در کف دست خود! روح eSports خود را تغذیه کنیدLegends موبایل، شاهزاده جدید با نام تجاری جدید eSports 2017. مخالفان خود را با لمس انگشت خود بکشید و تاج قوی ترین چلنجر را ادعا کنید! گوشی شما برای نبرد آماده است!

برخی از ویژگی های بازی:

1. کلاسیک MOBA نقشه ها، جنگ 5v5
در زمان واقعی جنگ 5v5 در برابر مخالفان واقعی است. مبارزه با 3 خط به برج دشمن. 4 منطقه جنگل 18 برج دفاع 2 کارفرمایان وحشی تکثیر کامل از نقشه های MOBA کلاسیک. Full-on 5v5، جنگهای انسانی در مقابل بشریت. بازگشت پیروزی به گیمپلی واقعی MOBA.

2. با کار تیمی و استراتژی پیروز شوید
بلوک آسیب، کنترل دشمن، و بهبود هم تیمی ها! از تانک ها، Mages، مارک زنی ها، قاتلان، پشتیبانی ها، و غیره را انتخاب کنید تا تیم خود را لنگر بگذارید یا MVP بازی کنید! قهرمانان جدید دائما آزاد می شوند!

3. دعوا عادلانه، تیم خود را به پیروزی برسانید
درست مثل کلاسیک MOBA، هیچ آموزش قهرمانی یا پرداخت برای آمار وجود ندارد. برنده و بازنده بر اساس مهارت و توانایی در این پلت فرم منصفانه و متعادل برای بازی های رقابتی تصمیم می گیرند. بازی برای برنده شدن، پرداخت برای پیروزی نیست

4. کنترل ساده، آسان برای استاد
با یک جوی استیک مجازی در سمت چپ و دکمه های مهارت در سمت راست، 2 انگشت همه شما باید به یک استاد تبدیل شوید! Autolock and Sifting هدف به شما اجازه می دهد آخرین ضربه به محتوای قلب خود را. هرگز از دست ندهید و سیستم مناسب شیر به تجهیز اجازه می دهد تا شما را در هیجان نبرد تمرکز!

5. 10 بازی دوم، 10 دقیقه مسابقات
بازی گرفتن تنها 10 ثانیه طول می کشد و نبرد ها 10 دقیقه گذشته است، با توجه به آرام شدن بازی آرام زودهنگام و پریدن به سمت راست به شدت جنگ. مزرعه کمتری خسته کننده و تکراری، و فعالیت های هیجان انگیز تر و پیروزی های مودم پمپاژ. در هر مکان، در هر لحظه، فقط گوشی خود را بردارید، بازی را آتش بزنید و خودتان را در رقابت MOBA رقم بزنید.

6. کمک هوشمند آفلاین AI
در بیشتر MOBA ها، یک اتصال کاهش یافته به این معنی است که تیم شما را خشک نگه می دارد، اما اگر با سیستم مجدد ارتباط قوی Mobile Legends، اگر شما کاهش یافته، می توانید در عرض چند ثانیه دوباره در جنگ بمانید. و در حالی که شما آفلاین هستید، شخصیت شما توسط سیستم AI ما کنترل می شود تا از وضعیت 5-on-4 جلوگیری شود.

تماس با ما
شما می توانید از طریق دکمه [تماس با ما] در بازی برای کمک به خدمات به مشتریان کمک کنید تا بتوانید با هر مشکلی که ممکن است در هنگام بازی با آن روبرو شوید، به شما کمک کند. شما همچنین می توانید ما را در سیستم عامل های زیر پیدا کنید. ما از افکار و پیشنهادهای تلفن همراه Legend شما خوش آمدید:

پرسشهای متداول: http://cs30.net/elva/FAQ/FAQList.aspx؟pf_app_id=165
ایمیل خدمات مشتری: MobileLegendsGame@gmail.com

تغییرات نسخه 1.2.97.3042:

1. قهرمان جدید - دزد شریک خداوند: کلود. در دسترس از 7th، اوت
2. Chou تجدید نظر
3. کیفیت مدل فلش صابر - طلایی را بهبود بخشید
4. حالت بقا بهبود یافته است
5. چت صوتی در حال حاضر در دسترس است
6. بازی Claude در حال حاضر در دسترس است

تغییرات نسخه 1.3.08.3143:


1. قهرمان جدید: [یکی از روشنفکران] - Lunox (موجود از سپتامبر 4th)
2. ناتالیا تجدید نظر کرد
3. پوست جدید: Belerick - [پنجه تیرر] در حال حاضر در دسترس است
4. [حالت زنده ماندن] در حال حاضر دوباره برای همه بازیکنان در دسترس است!
5. به روز رسانی های عمده به Starlight اعطای عضو!
6. بهبود عملکرد گرافیکی برای جنگ!
7. رفع اشکال که هنگام اشتراک گذاری در فیس بوک ممکن است باعث خطا شود.

 

 

تغییرات نسخه 1.3.16.3223:

1. قهرمان جدید [Lord Lava] - Thamuz در حال حاضر در دسترس است
2. به روز رسانی های عمده به مکانیسم های مربوط به جادوها، نشان ها، تجهیزات و جولینگ نبرد.
3. به روز رسانی عمده به سیستم امتیاز اعتبار.
4. راه حل نام تجاری جدید برای تجربه بهتر - بهینه سازی کم وضوح پایین
5. سری جدید رویداد - Conflict of Dawn. در ارتباط باشید که به تاریخ سرزمین سحر نگاه کنید!