Meteorfall یک روگولیک ساخت عرشه است. شما کلاس خود را از یکی از چهار ماجراجویان منحصر به فرد انتخاب خواهید کرد و سپس با یک عرشه که شامل برخی از کارت های حمله پایه است را انتخاب کنید. در طول دوره ماجراجویی شما با این فرصت برای اضافه کردن کارت های قدرتمند جدید به عرشه خود ارائه می شود.

بدون ماجراجویی بدون کشتن چند هیولا که به راه شما می رسند کامل می شود. در نبرد، شما کارت از عرشه توانایی خود را رسم کنید. هربار که کارت را قرعه کشی می کنید، می توانید به سمت راست برای پخش کارت ضربه بزنید، یا ضربه تند وشدید زدن به چپ را به عقب برگردانید و برخی از استقامت را به دست آورید.

بین جنگ ها، شما را از طریق مکان های مختلف، نشان داده شده توسط عرشه روبرو می شود. شما با متخلفان روبرو می شوید که می توانند کارت های خود را ارتقا دهند، معابد که می تواند به شما کمک کند عرشه خود را بهینه سازی کنید و شخصیت های مرموز که همه نوع معامله را ایجاد می کنند.

استراتژی تاکتیکی مبارزه با تصمیمات کوچک که با عناصر استراتژیک ساخت عرشه مخلوط شده است، یک تجربه گیم پلی بسیار جذاب و جذاب را فراهم می کند.

همانطور که با تمام roguelikes، مرگ دائمی است. شما برخی از جواهرات که می توانید برای باز کردن قفل کارت های جدید استفاده کنید، کسب درآمد می کنید، اما پس از آن به هیئت مدیره برگردانده می شود. با یک ماجراجوی جدید شروع کنید و دوباره تلاش خود را انجام دهید.

خبر خوب این است که Meteorfall هر زمانی که بازی می کنید متفاوت است - شما با مکان های مختلف، دشمنان مختلف و مأموریت های مختلف روبرو خواهید شد. بخشی از چالش سازگاری با موقعیت های چالش برانگیز است که بازی شما را در آن قرار می دهد، با توجه به کارت های موجود.

موفق باشید قهرمان - این زمان برای پایان دادن به چرخه Uberlich از نابودی!

برخی از ویژگی های بازی:

+ گیم پلی roguelike با چالش با سیستم مبارزه با عرشه ساخت آسان برای درک
+ محتوای تولید شده به روش محتوا - هر ماجراجویی منحصر به فرد است
+ ده دین مختلف با 7 کارفرمایان منحصر به فرد
+ چهار قهرمان را انتخاب کنید، هر کدام با یک عرشه شروع متفاوت و نمایشنامه منحصر به فرد
+ کارت های بازشدنی که به راحتی می توانند از طریق بازی معمول به دست آورند
+ ادغام Google Play با مدیران و دستاوردها
+ جهت گیری پرتره برای یک بازی گاه به گاه یک طرفه
+ بدون تبلیغات، تایمر، و یا دیگر shenanigans freemium

تغییرات نسخه 1.0:

- اضافه شدن مشکل حالت شیطان! باز کردن مجموعه ای از چالش های مشکل تر به تدریج با شکست دادن Uberlich (سطح اول باید به طور خودکار باز اگر شما Uberlich مورد ضرب و شتم و موفقیت برای برنده شدن با آن شخصیت)
- 5 دشمن شیطانی جدید
- 2 ماموریت جدید
- 18 کارت جدید
- خیلی بیشتر!