این بازی رسمی LUDO KING ™ است 100 میلیون دانلود ™ بازی تخته ای کلاسیک بین دوستان، خانواده و بچه ها است. بازی سلطنتی پادشاهان را بازی کنید! دوران کودکی خود را به یاد بیاورید! یک بازی پلت فرم چند نفره ای است که در همان زمان پشتیبانی از Desktop، Android، iOS و پلتفرم تلفن همراه را ارائه می دهد. این بازی همچنین حالت آفلاین را پشتیبانی می کند، جایی که بازیکن می تواند با کامپیوتر یا چند نفره محلی (بازی و حالت عبور) بازی کند.

چه خبر:
* گپ واقعی با دوستان و دوستان
* سیستم حرکت خودکار (بدون تقلب در حال حاضر مجاز است!)
* رزومه بازی (یک تماس گرفته شده است؟ نگران نباشید!)
* دوستان خود را در سراسر جهان بشناسید
* چالش دوستان / دوستان فیس بوک
* بهبود اتصال آنلاین
* گزینه ذخیره / بار Ludo بازی
* آمار بازی با XP و سطح بالا سیستم
* بیشتر کاربر پسند UI
* پشتیبانی به دستگاه های پایین پایان گسترش یافته است
* رفع اشکال و بهبود

Ludo King نسخه مدرن بازی سلطنتی Pachisi است. بازی Ludo که بین پادشاهان هند و ملکه در دوران باستان بازی کرد. رول تاس لودو و حرکت نشانه های خود را برای رسیدن به مرکز هیئت مدیره Ludo. ضرب و شتم بازیکنان دیگر، تبدیل به پادشاه Ludo.

لودو کینگ به دنبال قوانین سنتی و نگاه مدرسه قدیمی بازی Ludo است. بازی Ludo در طول قرن ها به تلفن همراه شما متصل شده است. درست مانند پادشاهان و ملکه های عصر طلایی هند، سرنوشت شما بستگی به رول تاس Ludo و استراتژی شما برای انتقال نشانه ها به طور موثر دارد.

برخی از ویژگی های بازی:

* بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز است! بازی در مقابل کامپیوتر
* با خانواده و دوستان خود از طریق چند نفره محلی و آنلاین بازی کنید.
* پخش 2 تا 6 بازیکن محلی چند نفره حالت.
* بازی حالت چند نفره آنلاین را از طریق 9 اتاق بازی رقیب.
* دعوت از دوستان فیس بوک خود را در یک اتاق بازی خصوصی دعوت کنید و آنها را مورد ضرب و شتم قرار دهید تا به Ludo King تبدیل شوند.
* بازی با بازیکنان جهان و آنها را به دوستان خود.
* چت خصوصی با دوستان و دوستان فیس بوک خود.
* با ارسال emojis به مخالفان خود اظهار نظر کنید
* بازی مار و نردبان در 7 variboard gameboard.
* قوانین ساده که می تواند توسط بازیکنان در تمام سنین دنبال شود.
* گرافیک با نگاه کلاسیک و احساس یک بازی سلطنتی.

Ludo King بازی خانوادگی و همچنین بازی بچه ها است که زمانی توسط پادشاه بازی شده است و در حال حاضر می تواند از شما و خانواده و دوستان شما لذت ببرید. در حالی که گیم پلی Ludo ممکن است به نظر ساده در ابتدا، بازی Ludo بسیار لذت بخش و چالش برانگیز است. شما برای این ساعت ها این لودو را بازی خواهید کرد و سرگرم کننده آن برای تمام خانواده است. سعی کنید مخالفان خود را ضرب و شتم و برای بالاترین امتیاز در تابلوهای Ludo رقابت کنید.

Ludo King یک بازی کامل از بازی Ludo هیئت مدیره است. شما در دوران کودکی لودو را بازی کردید، در حال حاضر بر روی گوشی و رایانه لوحی خود بازی کنید.

یکی دیگر از بازی های نوستالژیک مشابه ساختار Snakes and Ladders است. مثل لودو، شما ممکن است در این بازی هیئت مدیره بازی کرده اید وقتی جوان بودید. Ludo King در حال حاضر این بازی کلاسیک را به عنوان یک سطح کاملا جدید ادغام می کند. هدف از این بازی ساده است: شما شروع به 1 و شما باید اولین کسی باشید که آن را به 100 می رساند. با این حال، شما فقط می توانید همان تعداد کاشی را به عنوان شماره شما را در یک مرگ رها کنید. همانطور که از نام آن پیداست، هیئت مدیره نیز مارها و نردبان ها را از بین می برد. اگر شما در همان کاشی به عنوان یک نردبان فرود می کنید، می توانید نردبان را به عنوان میانبر و حرکت کنید. اما اگر شما در دهان یک مار زندگی کنید، سپس به دم خود بروید. یک بازی از بالا و پایین، مارها و نردبان برای نسلی مورد علاقه بوده است؛ و حالا شما می توانید آن را نیز با Ludo King بازی کنید.

آماده برای رول تاس! حرکت خود را تبدیل به Ludo King کنید.

 

تغییرات نسخه4.3:

کد نسخه: 77
- Ludo King در حال حاضر نیز در هندی موجود است ..
- معرفی الماس - یک ارز حق بیمه برای کشف ویژگی های جدید.
- رول تاس خود را در حالت جدید آنلاین آنلاین محبوب لغو کنید.
- اضافه کردن 2 لابی جدید از "100 میلیون" و "1 میلیارد" سکه در چند نفره آنلاین.
- با نام تجاری جدید emojis برای لذت بردن در گفتگوی سرگرم کننده با مخالفان خود.