او قوی، باهوش و هوشمند است. او جوانترین پلیس فوق العاده در هند و محافظ Mirchi به ناگار است. او کوچک Singham به است.شیطان از Shambala خارج از زندان با کمک از Kallu و Ballu را شکست و در تلاش است تا راه خود را از Mirchi به ناگار. پیوستن به کوچک Singham به در تلاش خود را برای متوقف کردن از Shambala از فرار. اجازه دهید که تعقیب و گریز شروع می شود!


اجرا در خیابان های Mirchi به ناگار و جمع آوری به عنوان سکه های بسیاری که شما می توانید. اسلاید از طریق لوله ها دارد. پرش به بیش از اتومبیل های ورودی و موانع. بالابر از طریق از Kallu و Ballu به ماندن در خارج از دسترس خود و دریافت تماس در تلاش خود را به تصرف از Shambala. چنگ زدن به آهن ربا در اجرا به جمع آوری تمام سکه این نزدیکی هست. به دست گرفتن جلیقه ضد گلوله و از طریق موانع اجرا کنید. قدرت چکمه افزایش سرعت خود را و کمک به کوچک Singham به محدود کردن فاصله بین او و از Shambala. فراموش نکنید که برای دستگیر کردن موشک در راه خود را. آنها به شما کمک کند جمع آوری سکه ها آسان است. سکه را می توان مورد استفاده برای ارتقاء خود را قدرت یو پی اس به آخرین طولانی تر است.

شرکت در چالش های روزانه و کسب پاداش های اضافی. نگاهی به ماموریت های مختلف و کامل آنها را برای افزایش چند برابر XP خود را. جمع آوری Singham به نشانه در اجرا و استفاده از آنها برای احیای زمانی که مورد نیاز. وصل و بازی با دوستان فیس بوک خود و به چالش کشیدن آنها به ضرب و شتم نمره بالا خود را.

بازی کمی Singham به به کشف "ها Heropanti" از ستاره فوق العاده Mirchi به ناگار است.


برخی از ویژگی های بازی:

• کاوش پر جنب و جوش Mirchi به ناگار
• گول زدن، پرش و اسلاید از طریق موانع
• جمع آوری سکه ها، جمع آوری پاداش و ماموریت های کامل
• قبول چالش روزانه به کسب پاداش های اضافی
• نمره بالاترین و ضرب و شتم دوستان خود با استفاده هیجان انگیز قدرت یو پی اس

- این بازی نیز برای دستگاه های قرص بهینه شده است.

- این بازی کاملا رایگان برای دانلود و بازی است. با این حال، برخی از موارد بازی را می توان با پول واقعی در داخل بازی خریداری شده است. شما می توانید در برنامه خریدهای در تنظیمات فروشگاه خود را محدود کنید.

* * مجوز:
1. READ_EXTERNAL_STORAGE و WRITE_EXTERNAL_STORAGE
این مجوز مورد نیاز است به کش و خواندن محتوای آگهی در طول گیم پلی.

2. ACCESS_COARSE_LOCATION
برای تعیین محل شما برای پیشنهادات بر اساس منطقه است.

3. RECORD_AUDIO
این مورد برای تجزیه و تحلیل داده مشاهده تلویزیون آنلاین و خدمت به تبلیغات رسانه ای هدف قرار دادند. اعطای این مجوز اختیاری است. http://www.zapr.in/privacy/: اگر شما می خواهم به انتخاب کردن از این هدف، لطفا به لینک زیر مراجعه کنید.

تغییرات نسخه 10.0.147:

مکانیک masti به روز رسانی
- کریشنا به جشن جانسفتمی پیوست
- جمع آوری 5 مکن ماتیکی و پرواز با لرد کریشنا
- جمع آوری سکه در حالی که کوچک سینگام پیاده روی در برخی از ماخان جالب است