دنیای زیبا توسط نیروی تاریکی که از جهنم تاریک می آید تهدید می شود. آنها در همه جای پادشاهی هستند مانند جنگل های زیبا، بیابان های گرم و یا زمین های برف سرد. پادشاهی ها تهاجم می شوند و پادشاهی شما نیز مورد حمله قرار گرفته است. از استراتژی خود برای دفاع از پادشاهی خود استفاده کنید. هیولا با قدرت جادویی به راحتی زمین را تهاجم می کنند. شما باید یک استراتژی با قهرمانان ترکیب کنید تا آنها را متوقف کنید. از استراتژی برای جادوگراستفاده کنید، خیر شرارت را برنده خواهید شد. بهترین راهبرد را برای مبارزه با هیولاهای بی رحم برای دفاع از پادشاهی خود آماده کنید.

پادشاه دفاع_ آخرین مدافع یک بازی دفاعی است. با بازی دفاع، مهارت های تاکتیکی بازیکنان بسیار مهم است. شما باید یک تاکتیک خوب، مدیریت خوب و کنترل نظامی خوب داشته باشید. علاوه بر این، شما باید نیروها و دشمنان خود را درک کنید که تصمیم دقیقا برای جلوگیری از حملات دشمن را داشته باشید.
پادشاه دفاع_ آخرین مدافع بر اساس دفاع تاکتیکی کلاسیک با ایجاد که تجربیات هیجان انگیز برای gamer است. یکی از بزرگترین تفاوت های بازی های کلاسیک دفاع، استراتژی ساخت برج است. برج ها می توانند با توجه به تاکتیک بازیکنان انباشته شوند: برج آرچر، برج کانن، برج های جادوگر و برج جنگجو به شکل یک دفاع انعطاف پذیر ساخته می شوند.
ویژگی کشیدن توپ یک ویژگی ویژه در پادشاه دفاع_ آخرین مدافع است که کمک به انتخاب بازیکن برج انتخاب برای هر جهان است. سیستم برج به شدت ارتقا یافته است و ویژگی های خاص خود را از هر نوع برج وجود دارد. جنگجو برج، برج آرچر، برج کانن و برج جادوگر، هر نوع برج با ویژگی های مختلف برای مبارزه با انواع مختلف هیولا. علاوه بر این، هر برج به 3 سطح ارتقا یافته و آنها دارای توابع خاصی هستند که به شما کمک می کند تا دشمنان را در نبرد به دست آورید.

سیستم قهرمانان:
-Fairos (آرچر): قهرمان دارای یک مهارت تیراندازی فوق العاده با توانایی شلیک چندین فلش در همان زمان است. به ویژه، زمانی که او قدرت را تمرکز می کند، می تواند فلش های (اژدها) را با قدرت بزرگ شلیک کند.
-Master Brow: قهرمان دارای مهارت شمشیر کامل است. مهارت های ویژه: teleport.
-Suwan: قهرمان استفاده از spears برای مبارزه است. مهارت های ویژه: تبدیل به غول پیکر با افزایش قدرت چندین بار.
-Old Warros: در طول بسیاری از جنگ ها، هیچ کس نام واقعی خود را به یاد نمی آورد. آنها او را "جنگجویان قدیمی" می نامند. او دارای قدرت فوق العاده ای است. مهارت های ویژه: ایجاد سپر برای محافظت از خود و تمام متحدان خود را.
-Cercle: یک قهرمان است که دارای سحر و جادو زیادی است، با یک توپ از برق به دشمن حمله می کند، باعث رعد و برق می شود.
-Demon Krat: نماد قدرت، محافظ پادشاهی. از تبر به عنوان یک سلاح استفاده کنید. مهارت های ویژه: تمرکز قدرت بر سلاح ها و حمله به دشمن با قدرت عظیم.

این بازی دارای یک سیستم قهرمان است که دارای بسیاری از توانایی های ویژه است و تجربه فوق العاده ای را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. این بازیکن قهرمانان را کنترل می کند با استراتژی ساخت برج، برای ایجاد یک دفاع که مانع از پادشاهی از حملات دشمنان می شود.

تغییرات نسخه 1.4.2:

بهیه سازی بازی

 

تغییرات نسخه 1.0.4:


- بهینه شده برای بازی