Jungle Clash یک بازی استراتژی آنلاین جدید با مبارزات پویا در زمان واقعی PvP و عناصر MOBA فریبنده است. جمع آوری یک عرشه منحصر به فرد از مبارزان دوست داشتنی خود، وسایل نقلیه زرهی و دفاع از جنبش حرارتی Jungle Heat، برج های دشمن را درهم شکسته و به پیروزی های شگفت انگیز در مبارزه جذاب با رقبا از سراسر جهان! وضعیت بسیار خطرناک است و این گزارش فوری از تئاتر عملیات نظامی به عنوان شواهد مستقیم عمل می کند. "دیروز صداهای عجیب و غریبی از قلب جنگل می شنیدیم - ظاهرا جنگ های شدید در آنجا دائما در حال شکار هستند.


دزدان ما به دلایلی متوقف شده اند و به همین علت کاپیتان خون به تنهایی از پاپ کور سفارش داده است. به جای اسلحه ها و پوسته های جدید ... "به نظر می رسد چیزی واقعا جذاب در حال وقوع است. این بهترین لحظه برای یک حمله ناگهانی است - شارژ و پیوستن به جنگ های وحشیانه در جنگل که در آن تنها شما می توانید یک تفاوت!

> ده ها گزینه تاکتیکی و کارت های جمع آوری شده!
جمع آوری و ارتقاء کارت های بسیاری از واحدهای موجود که دارای مجموعه ای از مهارت های بی نظیر هستند، عرشه های قوی خود را تشکیل می دهند و در جنگ های کارت های سریع و جذاب قرار می گیرند، جایی که جریان هر نبرد در یک ثانیه تقسیم می شود.

> گیم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیز
جنگجویان خود را برای تسخیر دشمن برج ها ببرید، از وسایل نقلیه زرهی ویرانگر خود استفاده کنید و دفاع عمومی خود را به حداکثر سطح برسانید.

> پویا در زمان واقعی PvP مبارزه!
چالش هزاران بازیکن، که همیشه آماده مبارزه برای گنجینه های جنگل هستند.

> مسابقات
سریع گام کوتاه PvP مسابقات. برنده جوایز ارزشمند مانند الماس و دیگر ارزش های ارزشمند را به دست می آورد. یک مسابقه تنها بیش از 15 دقیقه طول نمی کشد

> ژنرال ها
ژنرال های خود را جمع آوری و ارتقا دهید. این عناصر گیم پلی منحصر به فرد و گزینه های استراتژیک بیشتری را به ارمغان می آورد.

> فرم قبایل و بازی با دوستان
ایجاد یک قبیله شکست ناپذیر با دوستان خود، به دست آوردن دستاوردهای خود و غارت با آنها، شکست دادن رقبا خود را در هر برخورد قبیله و بالاترین مکان در هر مبارزه با استفاده از بهترین تاکتیک و عقل خود را!

دوستداران بازی های جنگ افزار استراتژیک، شادباش! زمان جنگ های قهرمانانه و دوئل هیجان انگیز است! انفجار زنده زنده، آتش و ناپالم! تبدیل شدن به اولین، قوی ترین، بزرگترین!


تغییرات نسخه 1.0.18:

- بهبود عمومی و رفع اشکال