به عقب بردن و مطابقت با یک SPLASH!در خلق و خوی برخی از بازی های سه نفره در یک ردیف آرامش بخش؟بازی Jelly Splash بازی پازل سرگرم کننده! بازی مورد علاقه شما 3 بازی همراه با پازل های مغز!

مطابقت با 3 یا بیشتر ژله در این splashtastic، اعتیاد تطبیق بازی آنلاین! سقوط در عشق با سه در یک ردیف رایگان بازی پازل آنلاین. اگر شما عاشق بازی های اعتیاد آور سرگرم کننده هستید، به ژله های رنگی ملحق شوید و سعی کنید 3 یا بیشتر از آنها را در یک ردیف یا مورب مطابقت دهید تا بتوانید طولانی ترین ژله هایی را که می توانید ایجاد کنید. در یکی از سرگرم کننده ترین بازی های تمام بازی های رایگان در دستگاه خود قرار دهید و از آن لذت ببرید.

بازی اعتیاد آور و دلپذیر برای بازی رایگان
اگر دوست دارید بازی 3 بازی آنلاین را بازی کنید و بازی های پازل فانتزی خود را تکان دهید، آماده باشید تا یکی از بهترین 3 بازی در دسترس را تجربه کنید! شکست Slimes شیطانی و لذت بردن از یک بازی ماجراجویی ژله پر است! شما مطمئنید که به این 3 بازی جالب توجه معتاد شوید!
منتظر چی هستی؟! نصب و بازی امروز ما، بازی شگفت انگیز، بسیار جذاب!

مسافرت از طریق بارهای سطوح مختلف و ده ها تن از سه ردیف دیگر به چالش ها برای آزاد کردن دوستان جیل شما. اما مراقب Slimes، که بیش از ژله زمین را گرفته است! این بازی فوق العاده در انتظار شما هنگامی که شما نصب ژله چلپ چلوپ!
با بارهای حوادث سرگرم کننده، فروش بزرگ و پاداش های بزرگ، شما را دوست دارم دوباره و دوباره برای برخی از تفریح ​​تطبیق آرامش بخش.

★ اعتیاد به بازی با جواهرات ★

زمان بازی نامحدود - بازی در سرعت شما و حفظ تطابق خود را آرام است
سطوح جدید - به طور مداوم از سطوح، رویدادها و فروش کاملا جدید لذت ببرید
JOLLY JELLYS - در عشق با ژله جذاب، هر کدام با شخصیت خود را
چالش های شگفت انگیز - کشف ده ها تن از دنیای زرق و برق دار، در حالی که غلبه بر موانع سرگرم کننده، برنده جوایز شگفت انگیز در مسابقات و مسابقه تا برج هفتگی
75 میلیون نفر نمیتوانند اشتباه باشند - با بیش از 75 میلیون طرفدار، چرا امروز امروز نمیرسد؟

Jelly Splash رایگان است برای دانلود و بازی، اما همچنین اجازه می دهد تا شما را به خرید اقلام مجازی با پول واقعی در داخل بازی. شما می توانید در برنامه خرید در تنظیمات دستگاه خود را غیر فعال کنید.

شما ممکن است نیاز به اتصال به اینترنت برای بازی Jelly Splash و دسترسی به ویژگی های اجتماعی خود داشته باشید. جلی چلپچ ممکن است حاوی تبلیغات باشد.

تغییرات نسخه3.39.1:


شما بهترین هستید - از همه نظرات، نظرات و رأی های شما متشکرم. آنها واقعا به ما کمک می کنند، پس لطفا آنها را در آینده آماده کنید!