Infinity Run به عنوان یکی از اعتیاد آور ترین بازی ها در دسته بازی های موسیقی با انواع مختلف توپ ها اعم از رنگ ها به اشکال رتبه بندی شده است. این بازی با استفاده از شیب به عنوان مورد علاقه خود را در مسابقه بازی بازی برای بازیکنان به عجله بر روی. بی نهایت اجرا ایجاد فضای شگفت انگیز برای تجربه یکی از اعتیاد آور ترین بازی ها و بازی های موسیقی با سرعت شگفت انگیز در حالی که توپ نورد در جاده ها.

قوانین بازی:

این بازی نیاز به بازیکنان در مسابقه توپ، که معمولا شیب است، سرعت می گیرد و سرعت شیب را بالا می برد و موانعی که در مسابقه توپ قرار می گیرند را از بین می برد. به عنوان بازی های موسیقی دیگر و همچنین بازی های اعتیاد آور، Infinity Run به بازیکنان نیاز دارد تا با ضرب و شتم موسیقی برای به دست آوردن خطوط در زمان با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش، به رقابت بپردازند. سرعت توپ نورد سریعتر و سریعتر خواهد شد هنگامی که شما به سطح بالاتر می رسیم. به طوری که برای بازیکنان سخت تر می شود با گرفتن توپ نورد خود را در حالی که آنها در مسابقه توپ و یا حتی یک شیب بالا است.
بازی های موسیقی همیشه برای بازیکنان که موسیقی را دوست دارند، اولویت دارند. برای اینکه Infinity Run یکی از بهترین بازی های موسیقی و بازی های اعتیاد تبدیل شود، ما دو عامل اصلی را در گیم پلی شیب ما ترکیب می کنیم: موسیقی و سرعت. دلیل آن این است که اکثر افرادی که موسیقی را دوست دارند، نمی توانند همیشه خود را با سرعت توپ نورد بالا ببرند، زمانی که در شیب بسیار سریعتر می شود.

برخی از ویژگی های بازی:

- کامل 100 چالش شگفت انگیز
- جمع آوری XP جمع آوری
- جمع آوری 50 توپ (شامل 5 اسرار)
- دریافت پاداش روزانه
- 25 مسابقه توپ را باز کن
- نمره بالا خود را با بازیکنان در سراسر جهان مقایسه کنید
- با بازیکنان با مهارت بیشتر در سراسر جهان آشنا شوید

دانلود در حال حاضر و تجربه بی نهایت اجرا!

تغییرات نسخه 1.3.9:

به روز رسانی جدید وارد شده است
>> نقشه های جدید
>> UI جدید و صفحه بارگیری
>> بهینه سازی نیروی انسانی