شروع به ساخت تیم نهایی خود را با رونالدو به عنوان ستاره! FIFA Mobile دوباره طراحی شده است تا شما را به فوتبال معتبر ترین و هیجان انگیز فوتبال فوتبال شما تجربه می کنید! امتیاز یک جایزه کریستیانو رونالدو برای شروع و مدیریت تیم نهایی خود را. هر بازیکن را به وضعیت ستارگان آموزش دهید، مخالفان را بکشید و برای مدت زمان طولانی به محتوای روزانه خود برگردید. به علاوه، به بازی در حال حرکت بروید با حجم دانلود زیر 100 مگابایت. این که آیا شما جانباز باهوش هستید و یا فقط در زمین بازی کنید، FIFA Mobile منبع شما برای فوتبال است.

TEAM ULTIMATE TEAM خود را ساخت
در صورت انتخاب هر 11 بازیکن از بیش از 550 تیم واقعی، از جمله ستاره های گذشته و حال، رقابت بیشتر را انتخاب کنید و آنها را به بیش از 100 OVR آموزش دهید. اضافه کردن عمق به فهرست خود، مدیریت ترکیب خود را در پرواز، و به سرعت راه اندازی تاکتیک قبل از هر مسابقه. تماس های مناسب برقرار کنید و باشگاه خود را به تیم نهایی تبدیل کنید.

حمله به برنده
در مسابقات هیجان انگیز که در حالت VS Attack شما را به اموال توهین آمیز خود می اندازید، نگاهی بیندازید. این سطح نوآورانه رقابت بازی خود را به دفاعی بالا می برد در حالی که شما در تلاش برای تسلط بر مسابقات 90 ثانویه، صعود از مدیران، و پاداش فصلی در طول سال است.

نگه داشتن با رویدادهای واقعی در جهان
در سراسر جهان با فوتبال واقعی ارتباط برقرار کنید. مهارت های خود را در حالت تک نفره کمپین تست کنید، سپس خودتان را با رویدادهایی منحصر به فرد مضمون که در آن شما می توانید جوایز باور نکردنی را به دست آورید، تست کنید.

به سرعت لیگ پیوسته و جهان را متقاعد کنید
یک تجربه واقعا اجتماعی است که به شما امکان می دهد که به نیروها بپیوندید و برای دوستانتان و بازیگران در سرتاسر جهان تلاش کنید. آزمون مهارت های خود را در مسابقات بین المللی لیگ، و یا بهترین پرندگان در سراسر جهان در لیگ در مقابل لیگ تورنمنت برای صعود از مدیران و اثبات استعداد خود را در زمین.

چالش های ساختمان سازی SQUAD
یک تجربه جدید همهجانبه هفتگی، چالش های ساختمان پیراهن به شما اجازه می دهد تا به طور استراتژیک خطوط مختلفی را برای کسب پاداش شگفت انگیز و معنادار برای تیم نهایی خود ایجاد کنید. آن را یک گام بیشتر ببرید و این گروه های خاص را از طریق رویدادهای VS Attack در تمام آخر هفته به مدت طولانی برای پاداش های بسیار عالی تر حمل کنید.

این برنامه: نیاز به یک اتصال اینترنت پایدار (هزینه های شبکه ممکن است اعمال شود). نیاز به پذیرش سیاست حفظ حریم خصوصی و کوکی EA و توافقنامه کاربری. شامل تبلیغات در بازی است. دارای پیوند مستقیم به اینترنت و سایت های شبکه های اجتماعی است که برای مخاطبان بیش از 13 مورد طراحی شده است. این برنامه با استفاده از سرویس های بازی Google Play استفاده می کند. اگر نمیخواهید بازی خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید، از خدمات بازی Google Play خارج شوید.

تغییرات نسخه 10.6.00:

طرفداران فوتبال! ما چند چیز را برای تضمین بهترین تجربه فوتبال آماده کرده ایم. با تشکر از بازی و به ما اطلاع دهید که از فیفا موبایل لذت می برید!