فرار از معابد باستانی در دوران: فرار پازل که پر از چالش ها و پازل مرموز است. این بازی فرار اتاق مطمئنا توانایی فرار از ذهن شما را به چالش می کشد. یکی از بهترین بازی های فرار تا کنون! ببینید چرا ما در سراسر جهان برجسته شده و مورد احترام توسط میلیون ها نفر. اتاق فرار بازی پازل است که به طور کامل به ذهن شما چالش، فریب شما و ارائه ساعت سرگرمی های شگفت انگیز بازی های موبایل.

داستان کاپیتان
شما در قدمهای درگذشت پدرت راه میروی او مجموعه ای از آثار غیر معمول بود که ده سال پیش از دست رفت. سفر شما شما را از بیابان ها و اوازها به خرابه های قدیمی فرو می ریزد تمدن مرموز. آنها دستگاه ها و پازل ها را ساختند تا ببینید آیا شما ارزش اسرار آنها را می دانید. مشاهده محیط، جمع آوری اقلام، دستکاری دستگاه ها و حل پازل های مبهم برای فرار از مزرعه معبد.

پله های کاملی
کاوش 18 معبد بزرگ بسته بندی شده با پازل فرار. روشن کردن، اکتشاف، فکر کردن و واقعا چشمانتان را باز کنید، اگر می خواهید بهترین در این ترکیب عالی از بازی های فرار و 3D بازی های پازل آرامش بخش را تجربه کنید.

WORLD IMMERSIVE
آسان به حرکت در جهان 3D است که دارای اسرار بیشتر از آن که در سطح ظاهر می شود. یکی از جذابترین گرافیک ها و موسیقی متن فیلم محیطی شما در ژانر بازی فرار پیدا می کند.

شگفت انگیز شدن
جمع آوری صفحات از دفترچه خاطرات از دست رفته پدر شما برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است به خانواده خود. یک بازی پازل است که ذهن شما را به چالش کشیدن و به طور کامل شما را درگیر خواهد کرد!

مجانی امتحان کنید
شما می توانید بازی فرار را قبل از خرید بخوانید. 9 سطح اول رایگان در دسترس هستند! تجربه Faraway، تجربه بازی با پازل اصلی همهجانبه که تحت تاثیر قرار دادن تجربه.

SUPER WIDESCREEN SUPPORT
بازی پازل به نظر می رسد زیبا در جدید 18: 9 تلفن و همچنین در دستگاه های قرص براق می شود. لذت بردن از گرافیک خیره کننده و فوق العاده دقیق که عالی است.

تمام دنیای شگفت آور جدیدی از بازی فرار از اتاق و پازل با فرار: پازل فرار را وارد کنید!

تغییرات نسخه 1.0.84:


دو (2) سطح جدید رایگان!
یادداشت خاطراتی را پیدا کنید و دو سطح آزاد جدید را باز کنید. برای پیدا کردن سطوح جدید به BONUS بروید.