فرار از تمام معابد جدید در فائق 2: جنگل فرار که پر از چالش های جدید و پازل مرموز است. این بازی فرار اتاق مطمئنا توانایی فرار از ذهن شما را به چالش می کشد. پیروزی به یکی از بهترین بازی های فرار تا کنون با بیش از یک میلیون بازیکن! اتاق فرار بازی پازل است که به طور کامل به چالش ذهن شما، فریب شما و ارائه ساعت سرگرمی های شگفت انگیز بازی های موبایل.

داستان افسانه ای
تقریبا یک سال از زمان شروع سفر خود، جستجو برای پدر از دست رفته شما بوده است. پس از حل بسیاری از پازل های ذهن غم انگیز، آخرین پورتال که از طریق آن گذشت، شما را به قاره ای کاملا جدید پر از معابد جدید کشف کرد. به نظر می رسد که شما به چیزی نزدیک تر می شوید و به دنبال یافتن یادداشت هایی که پدر خود را پشت سر گذاشته اید، فقط به نظر می رسد که او تنها نیست. مشاهده محیط، جمع آوری اقلام، دستکاری دستگاه ها و حل پازل های مبهم برای فرار از مزرعه معبد.

مجتمع های پلاستیکی
کاوش 18 معبد جدید که با پازل فرار بسته شده است، کاوش جهان 3D که شما را از لحظه شروع می کند. تبدیل، نگاه کردن و کشف پازل خم شدن ذهن و contraptions.

WORLD IMMERSIVE
آرامش به موسیقی متن فیلم محیط و آسان به حرکت در جهان 3D است که شما در یک بازی فرار پیدا کنید، با فراوانی از اسرار برای کشف.

شگفتی ادامه دارد
شما بیشتر صفحات از مجله گم شده پدر خود را برای پیدا کردن، شاید پس از آن شما خواهد شد گذشته خانواده خود را باز کنید. این یک بازی فرار است که شما را برای چند ساعت درگیر خواهد کرد!

برخی از ویژگی ها بازی:

در دوربین بازی به شما اجازه می دهد عکس های ضربه محکم و ناگهانی و ذخیره آنها را برای استفاده های بعدی.

مجانی امتحان کنید
لذت بردن از 9 سطح فرار آزاد قبل از اینکه شما تصمیم به خرید سطوح باقی مانده و تجربه کل دوران 2: جنگل فرار داستان است که شما را تحت تاثیر قرار دادن تحت تاثیر قرار.

SUPER WIDESCREEN SUPPORT
بازی پازل به نظر می رسد زیبا در جدید 18: 9 تلفن و همچنین در دستگاه های قرص براق می شود. لذت بردن از گرافیک خیره کننده و فوق العاده دقیق که عالی است.

یک محیط جدید جذاب از بازی فرار اتاق و پازل با دور بعدی 2: فرار از جنگل را وارد کنید!

تغییرات نسخه 1.0.91:

دو (2) سطح جدید رایگان!
یادداشت خاطراتی را پیدا کنید و دو سطح آزاد جدید را باز کنید. برای پیدا کردن سطوح جدید به BONUS بروید.

 

تغییرات نسخه 1.0.3615:

دو (2) سطح جدید رایگان!
یادداشت خاطراتی را پیدا کنید و دو سطح آزاد جدید را باز کنید. برای پیدا کردن سطوح جدید به BONUS بروید.