Empire: Rome Rising، بازی جنگ حماسی امپراتوری روم در انتظار شما برای پیوستن به نبرد برای بازنویسی تاریخ رم و اروپا! ساخت یک پادشاهی رو به رشد، فن آوری های تحقیقاتی، ارتقاء زرادخانه، جنگجویان قطار، سوارکاری ها، غول ها، شوالیه های اژدها و کمانداران الف. سفر به عصر امپراتوری، پیوستن به یک اتحاد قوی و درگیر در زمان واقعی مبارزه با PVP. اگر طرفدار بازی های امپراتوری هستید و با جاه طلبی برای سلطه جهانی، این بازی جالب غیر قابل انکار است.

نام خود را به تاریخ رم به عنوان امپراتور یک پادشاهی قدرتمند و در حال رشد بنویسید. استخدام و تربیت رزمندگان، سواران، غول ها، شوالیه های اژدها و کمانداران دلفی. عضویت در میلیونها بازیکن هاردکور جهانی در سیستم اجتماعی زمان واقعی. نیروهای خود را با دوستان خود ترکیب کنید تا در شکل گیری مبارزه کنید و دشمنان خود را تسخیر کرده و پادشاهی خود را به دست آورید. دفاع از شهر و قلعه خود را از کسانی که آن را اشغال و یا نابود کردن آن و مقابله با برخی از خطرناک ترین جنگ در تاریخ رم است.
اگر طرفداران سخت افزار بازی های جنگی و امپراتوری هستید و شما به دنبال یک بازی جنگجوی جدید هستید، پس بیشتر نگاه نکنید! بازگشت به سن امپراتوری ها و ایجاد سلسله ای است که آزمون زمان را تحمل!
بررسی اجمالی

برخی از ویژگی های بازی:

* رایگان برای بازی این استراتژی حماسی MMO از جنگ روم.
* چت و نبرد همراه با میلیون ها بازیکن دیگر هاردکور جهانی.
* یک پادشاهی برای بزرگترین رقابت در تاریخ رومیان بسازید.
* استخدام، آموزش و رهبری ارتش های گسترده ای از سربازان پیاده (رزمندگان، غول ها، شوالیه های اژدها ...)، سربازان قوای مسلح و ماشین آلات. جنگجویان خود را برای مبارزه در شکل گیری سازماندهی به عنوان دفاع از قلعه خود را به آموزش.
* تحقیق و ارتقاء فن آوری های نوآورانه که می تواند تولید منبع و توانایی های مبارزه خود را افزایش دهد (Attack / Defend).
* به دوستان خود بپیوندید تا اتحاد قدرتمند ایجاد کنید.
* سربازان بزرگ در زمان واقعی PVP و نبرد اینتر سرور.
* تسخیر دشمن و اشغال سرزمین خود.
* استفاده از تاکتیک ها و تشکل های حیرت انگیز و برنامه ریزی خود را برای شکست امپراتور دشمن.
* گپ با بازیکنان در سراسر جهان، هر زمان. سازماندهی کمپین خود را در گروه چت خودتان.
* استفاده از دیپلماسی و همکاری با متحدان برای موفقیت در جنگ.
* قهرمانان را آموزش دهید و مهارت های رهبری خود را ارتقا دهید تا بر دشمن دست پیدا کنید.
* تماشای جنگ های خود را در زمان واقعی در نقشه جهان بازی.
تجربه قدرت واقعی در یک حماسه واقعی MMO استراتژی رومی!
کنترل هر جنبه ای از قلمرو خود را از ساختمان، تولید منابع، تحقیقات فن آوری و تاکتیک های باستانی در این بازی RTS سرد. سبک رهبری شما، امپراتور موفق شما را تعیین خواهد کرد.
بهترین سربازان را استخدام کنید!
ارتش قدرتمند می تواند به گسترش و حفاظت از قلمرو خود کمک کند. یک شهر بدون ارتش کافی، شکار آسان خواهد شد!
نبرد با هم در زمان واقعی!
استفاده از تاکتیک ها و استراتژی برای راه اندازی ارتش خود و تسخیر دشمنان خود را. آموزش رزمندگان به منظور هدایت سربازان قوای ائتلاف به جنگ و تماشای جنگ در زمان واقعی!
ترکیب قدرتمند با بازیکنان هاردکور جهانی!
باند همراه با متحدان خود و جهان باستان را به عنوان یک اتحاد متحد می کند. تشکیلات خود را و سازماندهی حملات خود و طرح های دفاعی قبل از فتح و اشغال پادشاهی های جدید.
فن آوری های تحقیقاتی که به کسب لبه برنده کمک خواهد کرد!
تمدن تنها به همان اندازه فناوری آن است. هرچه سطح تکنولوژی هایتان بالاتر باشد، بیشتر از آنها از لحاظ تولید منابع و قابلیت مبارزه با آنها به دست می آورید.
نقش قهرمان را در یک دنیای رومی زیبا بازی کنید!
تبدیل شدن به رهبر قدرتمند در RTS، جهان تاریخی با گرافیک عالی. تجربه استفاده از تاکتیک ها و لژیونرها، غول ها، کمانداران و سرنشینان را برای حمله به اشغال و تبدیل شدن به

تغییرات نسخه 1.34:

1. برخی از اشکالات ثابت شده است