افسانه و عالم افسانه Crafting - جدید ما سیستم افسانه Crafting اجازه می دهد تا شما را به نجات افسانه های ناخواسته خود و موارد فوق در عوض Crafting گرد و غبار. اگر قبلا یک آیتم Legend را باز کرده اید، می توانید به LegendEx بروید و آن را برای dust ایجاد کنید. اگر این آیتم را باز نکردید، می توانید ایجاد آیتم Legend را با Dust باز کنید! این یک راه جدید برای هدف قرار دادن آیتم های افسانه ای است که می خواهید در حالی که یک برده به احتمال تصادفی نیست.

ویژگی های جدید:
ارتقاء / ارتقاء گرافیک - ما تعدادی از سطوح اضافی گرافیکی را به Quest Dungeon اضافه کرده ایم. سایه های پویا به تمام نقاط اضافه شده است. بازیکنان کنترل کیفیت کامل سایه ها را از طریق منوی گزینه ها کنترل کامل می کنند.

ردیابی کد اجرایی ابدی - نه تنها شما قادر خواهید بود آیتم افسانه ای را از LegendEx در پچ 3.0 ایجاد کنید، شما همچنین قادر خواهید بود عبارات ابدی را از قسمت جدید پیاده سازی ابداعی Codex ایجاد کنید.

Pet Crafting System - برای تسهیل سفارشی کردن حیوانات خانگی شما کمی بیشتر، ما الماس را از طریق بلورین فلوریت و توپاز در حیوانات خانگی فعال کرده ایم. تنها تفاوت این است که این کریستالها به جای کریستال 1 معمولی 5 نوع از هر نوع مصرف خواهند کرد.

رفع اشکال و تنظیمات سیستم:

تغییر وضعیت و بازنشانی - تقریبا 300 امتیاز امتیازات همیشه به نظر کمی دلخراش بود و بنابراین امتیازات امتیازات را در هر سطحی از 3 به 1 کاهش دادیم و کارایی هر Stat را سه برابر کردیم. ما همچنین سرعت کمی از اعتبار دادن اعتبار را بهبود داده ایم.

ارزش خرید طلا بهتر است
با تشکر از شما برای حمایت از سیاه چال تلاش و برای کمک به ما را حتی بهتر بازی! با تغییرات اخیر در اقتصاد و بهبود در تکه های گذشته، خرید طلا متاسفانه تبدیل شده است. هر خرید در حال حاضر 100 بار برابر مقدار طلا به عنوان آنها را قبل از انجام می شود!
***************

در یک سفر برای پیدا کردن بهترین غنیمت و شکست همه رقبا در این بازی به طور مستقیم آزاد بازی RPG آنلاین.

شامل غارت تصادفی شده، سیاه چال های تولید شده به صورت پویا و در هر زمان 4 شخصیت با شخصیت افسانه ای خود انتظار دارند. سفر به طبقه های نامحدود دشمنان به طور فزاینده دشوار در حالی که جمع آوری بهترین موارد ممکن است در حالی که رقابت با دوستان خود در لیگ های رقابت های نبرد عرصه ما.

جادوگر، جنگجو و یا سرباز خود را با سلاح های سفارشی بی نهایت و زره پوش برای کمک به نابودی شرارت های عنصری که در آن زمین قرار دارند را تجهیز کنید. همیشه راه های جدیدی برای غلبه بر دشمنان شما وجود دارد! ارتقا دنده خود را با سیستم تولید کریستال و اسطوره سازی ما. با استفاده از سیستم Gear Based Skill and Talent، شخصیت خود را حتی قویتر کنید.

خسته از بازی کردن به تنهایی؟ با استفاده از سیستم Hireling، شخصیت های دیگر خود را با شما مبارزه کنید تا تجربه و غارت در کنار قهرمان خود را به دست آورید. یا شاید شما در کنار یکی از عناوین مورد علاقه خود باشید که در سیستم حیوان خانگی ما وجود دارد!

برخی از ویژگی های بازی:

• بازی تا زمانی که شما نمی خواهید محتوا و یا پرداخت دیوار
• تجهیز جادوگر، جنگجو و یا سرکش با غارت تصادفی شگفت انگیز شما را در ماجراجویی خود را پیدا کنید!
• هرگز در همان زندان دوبار نبردید راه خود را از طریق سطوح به طور تصادفی تولید شده بیش از حد نامحدود بالا ببرید.
• تست مهارت خود را در برابر یکی از 4 کارفرمای افسانه ای در پایان هر قانون!
• با استفاده از سیستم Hireling جدید، شخصیت های دیگر خود را به ماجراهای خود منتقل کنید!
• مدیریت AI بازیکن خود را برای ایجاد ارتش خود را از ماجراهای!
• ادغام کنترل کننده بومی برای بلوتوث با پشتیبانی HID!
• دشواری و پاداش سیاه چال را با انتخاب بین 8 سطح قدرت دشمن سفارشی کنید.
• سیستم حیوان خانگی جدید که به شما امکان می دهد دنباله ای برای کمک به سفر خود را انتخاب کنید.

ما اختصاص داده شده به تلاش سیاه چال بهترین ARPG در تلفن همراه! محتوای جدید به طور مرتب اضافه می شود، بنابراین ما را در هر دو انجمن ما، توییتر و فیس بوک دنبال کنید تا آخرین اخبار را بدست آورید!

 

تغییرات نسخه 3.0.5.3:


به روز رسانی Quest Dungeon برای حمایت از Android GO. آماده سازی برای پشتیبانی از صفحه نمایش بزرگتر.
در هنگام استفاده از کنسول Nvidia Shield Console یک اشکال مطرح می شود - پشتیبانی از کنترل کننده به درستی در شروع شروع نمی شود.
اگر هر گونه مشکلی با به روز رسانی دارید، لطفا از طریق بررسی های Google Play، توییتر، انجمن های پخش کننده ما، یا به طور مستقیم در support@shinyboxgames.com به ما ایمیل بزنید. با تشکر از شما برای بازی!