خوش به Dead Paradise: Warrior جاده مسابقات آزاد مسابقه مرگ با جنگ های ماشین در جاده های خشم! ماشین مرگ خود را انتخاب کنید و بالا ببرید، سلاح تیراندازی خود را ارتقا دهید و نابود کردن را به دشمن خود برسانید! تبدیل شدن به بهترین قاتل در مسابقه آخرالزمان. رقبای خود را با ترس به لرزه درآورید! بهترین رانندگی، تیراندازی و خشم را به آنها نشان دهید اجازه می دهد تا شما را به رانندگی اتومبیل های مختلف و استفاده از زرادخانه بزرگ ارتقاء. ارتقاء اسلحه ها و تفنگ های مرگ برای دستیابی به قدرت تیراندازی و توانایی های تخریب ماشین شما. استفاده از زره معتاد برای کاهش آسیب و تخریب دریافت شده از رقبای خود.


انفجار و تخریب
سقوط و راندن دشمنان خود را در مبارزه با خشم جنگ مسابقه با گرافیک بسیار جذاب. زنده ماندن در مسابقه فرسودگی، به دست آوردن اهداف و دریافت منابع اضافی برای باز کردن سلاح های جدید بازی، زره و اتومبیل. برای رسیدن به هدف، نژاد مرگ و رقبای مسابقه را شکست دهید. رقابت در برابر 5 کارفرمایان منحصر به فرد و انفجار، تیراندازی و موانع ترافیکی در هر نبرد خودرو را بکشید. سوختن جهان آخرالزمان و کشتن دشمنان خود را در بهترین بازی تیراندازی ماشین!

جهان APOCALYPSE
خوش آمدید به نیویورک - جهان آخرالزمان پست پر از مرگ، قاتلان، ویرانی و دشمنان خشمگین. کاوش بیش از 90 سطح با مکان های مختلف: شهر، کویر، کانیون، حومه، و دیگران. مشکل بازی معتاد به سطح بازی، تیراندازی قدرت رقبا و ارتقاء ماشین. پیوستن به مسابقه مرگ با رقبای مسابقه خشم در Dead Paradise: Warrior Road و همه آنها را بسوزان!

دشمن خود را نشان دهید که مرگ واقعی است
آیا ماشین های رانندگی، نژادهای خشم و تیراندازی بازی های ماشین را با عمل، انفجار و رانندگی دیوانه دوست دارید؟ آیا بازی آخرالزمان را با گرافیک بسیار جذاب دوست دارید؟ مرده بهشت: جاده جنگجو دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید! شکست دادن بیش از 15 نوع دشمنان، از دوچرخه های معمولی تا تانک های سنگین. درایو سرد، سخت باشد و بهترین قاتل ماشین شوید!

مبارزه با کارفرمایان برای کسب منابع بیشتر. این خطر ترین دشمن بازی است. شما باید آماده برای دیدار با آنها باشید. ارتقا تمام اتومبیل، سلاح و زره خود را، رقبای خود را شکست و مبارزه با رئیس بازی.

برخی از ویژگی های بازی:

90 سطح منحصر به فرد در جهان آخرالزمان
15 نوع منحصر به فرد از دشمنان
10 اتومبیل مرگ
5 کارفرمایان منحصر به فرد
4 نوع ارتقاء
مقدار بی پایان انفجار، رانندگی و سرگرم کننده!

شما می توانید بازی مرده بهشت: جنگجو جاده به صورت رایگان! لذت بردن از یکی از بهترین بازی های اکشن رایگان با نژادهای خشم، انفجار، کارفرمایان و گرافیک فوق العاده! مجموع جالب و کل ضرب وشتم! دانلود این بازی مسابقه مرگ در حال حاضر!

تغییرات نسخه 1.3.0:

- بافت های بهبود یافته
- انفجارهای جدید
- اثرات جدید
- رفع اشکال