پشتیبان گیری هر حرکت و آموزش ارتش خود را با مهارت های جنگی عالی نظامی در منجوق منحصر به فرد 2D بازی تیر اندازی Clone Army. این بازی با ویژگی های شگفت انگیز و ویژگی های منحصر به فردی برای ارتقای ارتش شما ساخته شده است و آنها را با همان حرکت جاسازی می کند. شبیه! مبارزه کردن! شلیک! بمیر تکرار! هر یک از کلون های اضافی همان حرکت هایی را که انجام می دهید کپی می کنند، زمانی که شما آن را بازی کردید. لذت بردن از تجربه جدید شگفت انگیز از بازی تیراندازی بازی با "کلون آرمانی".

"ارتش کلون" ماموریت های چالش برانگیز زیادی با شگفتی های هیجان انگیز در هر ماموریت دارد. در حالی که کلون خود را هوشمند می کنید، آن را دقیقا همان حرکتی که قبلا انجام داده اید انجام دهید. این بازی به گونه ای طراحی شده است که راه های مختلفی برای انجام مأموریت وجود دارد. از مهارت تفکر استراتژیک خود استفاده کنید و مأموریت ها را کامل کنید. کپسول هایی مانند سینه مانند برای باز کردن پاداش ها، جمع آوری واحدهای قدرتمند جدید و تجهیزات و ارتقاء موجودات را تولید کنید. واحدهای خود را انتخاب کنید و ارتش خود را با کلون های مختلف از سرباز دارای تفنگ کوچک به جت پک یا تانک طراحی کنید. بیا و بازی اکشن پرماجرا ترین بازی با مکانیک بازی بسیار جذاب و کنترل های بصری.

آمادگی ضرب و شتم مخالفان خود را در یک حالت چند نفره 1V1 پیش بینی کنید. شما می توانید نبرد گاه به گاه با دوستان خود بازی کنید و یا در حالت مسابقات رتبه بندی کنید و از قهرمانی صعود کنید! پایگاه خود را با انواع مختلفی از تجهیزات نظامی سفارشی کنید و ارتش خود را از کلون ها برای محافظت از دستگاه شبیه سازی خود بکشید - پس از آن، پایه مخالفان خود را با برنامه ریزی دقیق و استراتژی خرد کنید.


برخی از ویژگی های بازی:

- تجربه مکانیک بازی منحصر به فرد شما تا به حال هرگز دیده می شود
- پخش 1v1 بازیکن در برابر بازیکن چند نفره رتبه بندی مسابقات
- تولید کپسول های سینه مانند برای باز کردن پاداش، جمع آوری کلون های قدرتمند جدید و تجهیزات و ارتقاء موجود است.
- یادگیری آسان و ساده کنترل
- انتخاب بین واحدهای مختلف و تجهیزات درجه نظامی با آمار و توانایی های منحصر به فرد
- چندین ماموریت سرگرم کننده و چالش برانگیز را با افزایش دشواری کامل کنید
- شکست دادن کارفرمایان در چالش های بانفوذ لذت بخش
- سعی کنید حالت های مختلف بازی + حالت ماسهبازی ویژه برای ایجاد کلون های نامحدود در یک نقشه بی پایان
- سفارشی کردن و محافظت از پایگاه خود را

تغییرات نسخه4.3.2:


FIX چندگانه
کلون های جدید: Saper & Striker
تجهیزات جدید: MD-Station & Bot Repair

"Clone Armies" بازی تیرانداز نهایی 2D با مکانیک منحصر به فرد، حالت های مختلف بازی از جمله بازی 1v1 در مقابل پخش چند نفره و جلوه های هیجان.

***************
لطفا توجه داشته باشید
***************
"Clone Armies" رایگان است برای دانلود و بازی، با این حال، برخی از اقلام بازی نیز می تواند برای پول واقعی خریداری شده است. اگر نمی خواهید از این ویژگی استفاده کنید، لطفا حفاظت از رمز عبور را برای خرید در تنظیمات برنامه فروشگاه Google Play خود تنظیم کنید.

***************
تماس با ما
***************
ما دائما در حال تلاش برای ساخت بازی "Clone Armies" بهتر و سرگرم کننده تر برای شما هستیم. ما برای حمایت از شما به پشتیبانی مداوم نیاز داریم. لطفا در صورت تمایل به ما برای هر گونه سوال / پیشنهادات / مشکلات به ما ایمیل بزنید یا اگر فقط می خواهید سلام کنید. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم. اگر از هر ویژگی بازی "Clone Armies" لذت بردید، فراموش نکنید که ما را ارزیابی کند.

 

تغییرات نسخه 4.4.5:


موسیقی متن فیلم جدید
بهینه سازی