هی چه خبر؟ شما به نظر می رسید که می توانید کمی از زمان خنک کردن استفاده کنید و بهترین راه برای خنک کردن از طرف ماهیگیری کنار گربه های ناز و خنده دار، بدانید ... زیرا گربه ها ماهی را دوست دارند، درست است؟
اما مراقب باشید، ماهیگیری همیشه به همان اندازه آرامش بخش نیست که ممکن است فکر کنید. اینها وقتی می توانند برای زندگی خود مبارزه کنند، واقعا مبارزه می کنند. اگرچه این گربه ها غذا نمی خورند ... زیرا آنها البته گیاهخواری هستند! (بیایید محیط زیست و همه چیز را نجات دهیم). در عوض، به آنها کمک می کنید مجموعه ای از مجموعه های شگفت انگیز ماهیانه را جمع آوری کنید تا بتوانید از آن به دوستان خود بی اعتنا باشید.

تنهایی از ماهی های مختلف برای جمع آوری وجود دارد! اما چشم های خیره کننده ای را در نظر بگیرید زیرا بعضی از آنها تنها در انواع خاصی از آب و هوا ظاهر می شوند، بنابراین ممکن است ایده خوبی برای پیگیری گزارش آب و هوا باشد، بنابراین شما می توانید نوع مناسب طعمه را برای جذب ماهی مورد نیاز خود انتخاب کنید برای تکمیل مجموعه.

پس بیایید دنده شویم و تمام آن ماهی های کوچک لغزنده را قبل از اینکه دور شویم بگیریم!

نحوه بازی:
چرخ دنده، صبر کنید تا یک ماهی را بجوشانید و آن را در بازی یک بازی مینی سرگرم کننده بخوانید. آنها برای اطمینان مبارزه می کنند، بنابراین بهتر است در بازی خود باشید، در غیر این صورت می توانید ماهی و حتی تجهیزات خود را از دست بدهید. تجربه کسب کنید، سطح را بالا ببرید، مسائل را باز کنید و مجموعه ماهی خود را کامل کنید!

تغییرات نسخه 1.0.44:

حالا شما می توانید به دنیای دیگر سفر کنید و مجموعه ماهی خود را کامل کنید!
2 یو پی اس جدید در فروشگاه
3 ماموریت جدید
رفع اشکال جزئی