"IDLE منحصر به فرد CAT COLLECTING RPG در فروشگاه App. جمع آوری گربه های گربه و مبارزه با PUGOMANCER زشت! "به میلیون ها بازیکن در سراسر جهان ملحق شوید و ببینید که چرا این بازی نهایی CAT COLLECTING استجایزه Indie در سال 2017 و 2018 نامزد شده است !!

برخی از ویژگی های بازی:


1. سیستم بیکار و عمل
قهرمانان خود را برای مبارزه در حالی که دور هستید تنظیم کنید. هنگام بازگشت، جمع آوری پاداش، قهرمانان خود را ارتقا دهید و گربه های حماسی جدید را جمع آوری کنید. شما همچنین می توانید به جنگ هر زمان که شما می خواهید و قهرمانان خود را به کمک به پیوستن به پیوستن!

2. استراتژی جمع آوری
گربه قلعه دارای بیش از 150 قهرمان با طیف گسترده ای از توانایی ها است. گربه های خود را دعوت کنید، EVOLVE و UNLOCK جدید ویژگی ها، مهارت ها و OUTFITS. جمع آوری گربه های مشهور گربه مانند: کول و مارمالاد، Hosico، Monty، Nala، Waffles و بسیاری دیگر!

3. رهبر تیم قابل برنامه ریزی
جمع آوری بیش از 100 مورد مختلف برای رهبر خود و سفارشی به میل خود.

4. رویداد رانده بازی
به روز رسانی مکرر EVENT همه چیز از رویدادهای SUPERHERO، CELEBRITY، HOLIDAY، SUMMER و WINTER.

5. داستان جذاب
قلعه گربه یک داستان بسیار ویژه و منحصر به فرد دارد که در آن شما می توانید گربه ها را دنبال کنید و PUGOMANCER بد را شکست دهید. هر رویداد شامل 15 ماموریت STORY DRIVEN با محتوای خنده دار و مضطرب است.

تغییرات نسخه 2.1.3:

دوستان معروف ما برای گربه های قلعه برگردانده می شوند!
- در دسترس برای استخدام برای مدت زمان محدود!
- آیا می خواهید برای کمک به ایجاد جایگاه بهتر جهان؟ هر کدام از محصولات ما را بخرید - همهی درآمد آنها به خیریه اهدا خواهد شد!
- ما همچنین پاداش های روزانه ورود به روزمان را به روز رسانی کردیم، هر روز تا آخر وقت پاداش دریافت می کنیم!