ساخت امپراطوری حماسی خود و دفاع از پادشاهی با یک استراتژی نهایی در جنگ کاروان: قهرمان و برج دفاع، اعتیاد آور ترین دفاع قلعه (همیشه!) با عجله چند نفره TD. پیوستن به کلان ها و نبرد با فرماندهان سراسر جهان از طریق برخورد آنلاین PvP یا مبارزه با انفرادی در یک حالت آنلاین مبارزات انتخاباتی. آیا می توانید بزرگترین پادشاهی تمام وقت را بسازید؟

جمع آوری منابع مختلف برای ساخت و گسترش پادشاهی خود را با ایجاد معاملات کاروان Indie / یا راه اندازی عظیم حملات برای گرفتن همه نوع از کالاها از کاروان های دیگر به تسلط بر این بازی برج دفاعی رایگان.

برخی از ویژگی های بازی:

● کنترل یک امپراطوری حماسی در یکی از بهترین بازی های TD را کنترل کنید
● خط کشیدن استراتژی دفاعی هوشمند را برای برداشتن تمام دشمنان که نفوذ امپراتوری شما را می گیرد.
● ساخت و هدایت قهرمانان قدرتمند و راه اندازی عظیم حمله به سرنگونی دشمنان.
● نبرد با دیگران از طریق PvP آنلاین یا بیرون بردن یک کمپین انفرادی.

ویژگی های نام تجاری جدید را رایگان دریافت کنید!
● رئیس مبارزه رئیس جدید حماسه هر هفته چالش!
● سیستم نبرد پاس با ماموریت های بی پایان و پاداش های قابل توجه.

-----------------------------------

▶ کنترل EMPIRE EPIC را کنترل کنید
ساخت امپراتوری خود را برای باز کردن قهرمانان افسانه ای جنگ با مهارت های حماسی ترین. هماهنگی طولانی مدت و صلح پادشاهی و صلح بر رهبری شما متکی است، مدافع!

▶ AMBUSH برای GOLD
استراتژی کامل ایجاد یک کمین با هر دو برج دفاعی و مجموعه ای از مین ها را برنامه ریزی کنید. از نقاط قوت و ضعف ارتش خود به خوبی به بهترین راهکار برای بهترین پاداش ها بشناسید.

▶ تجارت با کامیون خوب
هر دو چشم را در سفر باز نگه دارید به عنوان Silkroad یک مکان بسیار خطرناک برای سفر است! کاروان شما هرگز تردید ندارد که با وجود تهدیدات مضر به مأموریت های تجاری بروید. با این وجود، به شما بستگی دارد که آنها را به درستی محافظت کنید تا از نیروهای بی سر و ته ما در برابر حمله ناگهانی در مسیر پیروی کنید.

▶ دفاع از قلعه های کشور خود را
مهارت های دفاع از رفلکس خود را در برابر میلیون ها فرمانده با استعداد از سراسر جهان تست کنید. برای اینکه خودتان را به عنوان مدافع نهایی ثابت کنید، تمرکز نیروهای خود را به شدت تمرین کنید و مطمئن شوید که آنها بعد از جنگ، شفا نمی یابند.

▶ جنگ برای جلال
پیوستن به پیروزی یک هفته در برابر PvP بی رحمانه به عنوان یک قبیله برای دفاع از بزرگترین شکوه امپراطوری خود و پادشاهی متحدان.

-----------------------------------

▶ توجه:

Caravan War رایگان است برای دانلود و بازی، با این حال، برخی از اقلام بازی نیز می تواند برای پول واقعی خریداری شده است. اگر نمیخواهید از این ویژگی استفاده کنید، لطفا خریدهای برنامه را در تنظیمات دستگاه خود غیرفعال کنید. همچنین طبق شرایط سرویس و خطمشی حفظ حریم خصوصی شما باید حداقل 13 ساله باشید تا بازی یا کاروان جنگ را دانلود کنید.

همچنین اتصال به شبکه ضروری است.

تغییرات نسخه 1.5.2:

- مبارزه با رئیس رئیس جدید چالش هر هفته!
- 5 واحد با نام تجاری جدید: 4 Legendary and 1 Epic Bandits، Guard، Vehicle، and Add-on.
- سیستم جدید پاس نبرد با مأموریت های بی پایان و پاداش های عظیم.
- رابط کاربری مختلف و بهبود عملکرد