فروش داغ در اینجاست!بازی جدید کاپیتان Tsubasa (معروف به فلش کیکر) در حال حاضر در دسترس است!بازیکنان مورد علاقه خود را انتخاب کنید، تیم رویایی منحصر به فرد خود را ایجاد کنید و از کاربران دیگر در سراسر جهان نبرد کنید!

مهارت های ویژه باور نکردنی برای تجربه معتبر "Captain Tsubasa"!
Shot Drive Tsubasa Ozora ... Shot Tiger Kojiro Hyuga ... همه مهارت های مختلف ویژه از سری اصلی در 3D خیره کننده بازی می شوند! شما نمی خواهید از دست دادن شخصیت های برش و صدای، یا!

مسابقات شدید
کنترل های بازی برای گوشی های هوشمند بهینه شده اند، ایجاد یک تجربه بازی صاف، بصری و بدون استرس! رقابت با تیم های دیگر برای تبدیل شدن به استاد زمین و تسخیر دنیای فوتبال!

تجربه داستان اصلی را در حالت داستان دوباره تجربه کنید!
هیجان سری اصلی را یک بار دیگر در حالت داستان تجربه کنید! خود را به روزهای دبیرستان Tsubasa برگردانید و خاطرات خاطرات دلتنگی را تحسین کنید!

ویرایش تیم
بازیکنان شما، تشکیل تیم، کیت و غیره می توانند آزادانه سفارشی شوند، به شما این امکان را می دهد تا تیم رویایی کاملا منحصر به فرد خود را ایجاد کنید!

قدرت بازیکنان خود را!
بازیکنان خود را آموزش دهید و آنها را تقویت کنید! همچنین امکان انتقال مهارت های ویژه بین یک شخصیت وجود دارد! از بازیکنان قدرتمند خود برای توسعه استراتژی های اصلی خود استفاده کنید، سپس از آنها برای نشان دادن رقبای خود از آنچه شما ساخته شده است استفاده کنید!

[دریافت آخرین اطلاعات در مورد برنامه!]
سایت رسمی
https://www.tsubasa-dreamteam.com/en/

درباره درخواست دسترسی
[مجوز دسترسی به ذخیره خارجی]
برای ذخیره اطلاعات بازی به ذخیره سازی خارجی، دسترسی لازم است.
* اگر با استفاده از آندروید 6.0 یا بالاتر، برنامه را می توان حتی اگر دسترسی داده نمی شود استفاده می شود.

تغییرا نسخه 1.11.2FULL:

Ver.1.11.2 به روز رسانی مطالب

- رفع سایر موارد

ما امیدواریم که شما همچنان از Captain Tsubasa لذت ببرید: Team Dream.