رانندگی ماشین ورزشی خود را رانندگی و استفاده از یک تایر سوزان برای رسم یک دیافراگم ویژه در مسیر!
به عنوان یک رقیق مسابقه، آن زمان برای شروع روان! ماشین خود را انتخاب کنید و عادات رانندگی خود را به دست آوردن نمره رانش خودرو بالاتر است! 🏁

برخی از ویژگی های بازی:

🔸 انواع اتومبیل های رانندگی سرد:
12 ویژه خودروهای مسابقه ای رانده شده مخصوص خودرو، مدل های مسابقه ای از خودروی اصلی ورزش در بازار است، چه چیزی انتظار می رود، می آیند و ماشین مورد علاقه خود را انتخاب می کنید!
🔸 شخصی سیستم مسابقه تبدیل:
3 سیستم های تبدیل: ویژگی های رانندگی، ویژگی های ظاهر، کیت بدن. در ویژگی های رانندگی، چرخ های جلو و عقب می تواند برای گرفتن، تعلیق، موتور، ترمز و زاویه فرمان تنظیم شود. ویژگی های ظاهر می تواند برای اندازه چرخ، رنگ، سبک و رنگ بدن سفارشی شود. کیت ترمز و بال عقب را می توان در کیت بدن تغییر داد.
🔸 موسیقی پس زمینه هیجان انگیز و کیفیت کامل صاف:
360 درجه بدون صفحه مرده ماشین سرد شما، احساس رانندگی صاف، احساس واقعی ترین تجربه رانندگی. ریش موتور شما لذت بردن از هیجان را به ارمغان می آورد و شما را در عرصه رقابتی خونین قرار می دهد؛
🔸 گیم پلی چندگانه:
چالش های زمان محدود و رانندگی آزاد 2 حالت های بازی. یک چالش محدود به زمان نیاز به تکمیل تعداد مشخصی از نقاط رانش در یک دوره مشخص از زمان دارد. توجه داشته باشید که نمرات بدون استفاده از رانش به دست نمی آیند. رها کردن آزاد می تواند پس از تکمیل یک چالش محدود مدت باز شود.

دانلود رانده تشویق در حال حاضر و احساس هیجان انگیز ترین بازی رانش!
اگر می خواهید بازی های مسابقه ی رانندگی را بازی کنید، دایره نور زیبا را بزنید، تشویق رانندگی قطعا باید برای شما باشد! 🏁

تغییرات نسخه 2.1.0:

رفع اشکالات