به شهر نئون خوش آمدید! لذت بردن از بازی رانندگی بسیار شهرت! چراغ های نئون را خنک نگه دارید و در محیط های خنک باقی بمانید!انتخاب دوچرخه سواری مورد علاقه خود راهر دوچرخه مسابقه ای سریع و خوب است. موتور دوچرخه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و کشف تمام آهنگ های مسابقه و رسیدن به سرعت بالا! تبدیل شدن به بهترین سوار نئون در این مسابقات قهرمانی. مسابقه دوچرخه ای سرگرم کننده بی پایان برای بازیکنان تمام سنین است!

مأموریت بازی های موتور سیکلت

لذت بردن از رانندگی و مسابقه در شهرستان! به آینه دید عقب دوچرخه سواری خود نگاه کنید! رقبای شما در دم شما هستند! عجله کن! دوچرخه موتور خود را به محدوده فشار دهید و مسابقه را برنده شوید! سازمان دیده بان فوق العاده خود را کوه در می رم و انجام دیگر مانع های خنک!

پیدا کردن مسیر مسابقه سخت ترین و غلبه بر آن است! تبدیل شدن به مسابقه سرعت بی نظیر و پیروزی در این قهرمانی!

Superbike خود را به سرعت بالا فشار دهید، سعی کنید برای جلوگیری از همه موانع و رسیدن به خط پایان در طول این بازی موتور سیکلت خیره کننده! به عنوان سوار نئون واقعی نشان می دهد مهارت های بسیار پیشرفته مسابقه ترافیک خود را نشان می دهد و شخصیت شرکت خود را نشان می دهد. دوچرخه مسابقه ای شما آماده است برای ماجراهای!

کارخانه دوچرخه خود را

سعی کنید ویژگی جدید - سفارشی کردن دوچرخه. این خیلی سرگرم کننده است که در دوچرخه سفارشی سوار شوید! پس از اصلاح، شما می توانید هر نوع موتور سیکلت رانندگی: دوچرخه ورزشی، دوچرخه خیابان enduro، chopper یا دوچرخه تور.

تغییرات نسخه 3.61:

در گوگل پلی ذکر نشده است.