شکارچی هیولا بیگانه FPS حماسه ترسناک است که در آن شما به عنوان یک شکارچی شجاع به دنبال یک جانور هیولا مرموز عمیق در جنگل شمالی بازی! شما شایعاتی را شنیدید که بسیاری از مردم در جنگل گم شده بودند و بعدا متوجه شدند. بسیاری از افرادی که در جستجوی پاهای بزرگ بودند، تنها از بین رفتند. دانستن این که ماجراجویی ممکن است بسیار خطرناک باشد برای آن آماده شده اید. در زرادخانه خود، دوربین های جاسوسی کوچک، تله های خرس، تفنگ شکار، چراغ قوه و همه چیزهایی که ممکن است مفید باشد، داشته باشید. هدف بسیار آسان است - پیگیری و شکار کردن جانور هیولا. اما مراقب باشید و یا قورباغه قصد دارد شما را از هم جدا کند!

شما باید در حین ردیابی ساسکاکت، واقعا هوشمندانه عمل کنید. این هیولا قبلا بسیاری از مردم را کشت و می داند چه باید بکنند. همیشه به یاد داشته باشید که در هر لحظه یک شکارچی ممکن است یک شکار باشد. تله های محل، دوربین را تنظیم کنید تا به اطراف نگاه کنید و همیشه برای حمله از پشت آماده باشید. این چیز هوشمندانه است و قبلا طرف های ضعیف خود را می داند.

Hunter Monster Bigfoot دارای سه مشکل است، بنابراین زمانی که اولین قسمت را به پایان برسانید، می توانید قدرت خود را در سطح دشواری دیگری آزمایش کنید. ما قول می دهیم این آسان نخواهد بود. بنابراین اگر شما طرفدار بازی های شکار و شبیه سازی های شکار هستید، اگر می خواهید موجودی اسرارآمیز را شکار کنید و شکارچی شجاع و بی سر و ته از Bigfoot Monster Hunter انتخاب مناسب برای شما باشد! موفق باشید و شکار خوب!

تغییرات نسخه 1.91:

  • اشکالات جزئی برطرف شد.
  • بهبودی AI بیگانه
  • پیشرفت های گیم پلی کوچک