آیا شما آنچه در آن طول می کشد به پایین آوردن دایناسورهای وحشی و زامبی های خونخوار در بازی نهایی شکار؟ یک تجربه شکست خورده خلق هیولا که پرسه زدن زمین بایر پست آخرالزمانی زمین تهیه کرده است. به عنوان یک تیرانداز نخبگان، شما در حال حاضر باید شکار برای زنده ماندن. ماموریت کامل برای باز کردن سلاح های جدید قدرتمند و تبدیل شدن به تک تیرانداز نهایی. نفس عمیقی بکش و آماده سلاح خود را.
 

برخی از ویژگی های بازی:
 
- زنده ماندن در آخرالزمان با استفاده از مهارت های تک تیرانداز مرگبار
- گیم پلی داستان محور می فرو به جهان پس از آخرالزمانی
- تن بازی از ماموریت و چالش
- بدست آوردن XP پاداش و پاداش با تیراندازی دقیق
- دایناسورها شکار در محل ها ژوراسیک های عجیب و غریب
- باور نکردنی NEXT-GEN اثرات گلوله هم با HEADSHOT هر SNIPER
- تبدیل شدن به حتی مرگبارتر با ارتقاء سلاح های خود
- ساقه طعمه خود را در مکان های فوق العاده دقیق در زمین و در زیر آب!
 
پیوستن به یک داستان حماسی در مناطق عجیب و غریب!
کشف رمز و راز در پشت آزمایش علمی بحث برانگیز ترین در تاریخ ایالات متحده میتوانند ژنوم دینو بشر و قیام در هم ادغام شده، ایجاد کارهای زشت هیولا شناخته شده به عنوان Humanosaurs. در حال حاضر آنها در یک زمین بایر پست آخرالزمانی پوشیده شده با ساختمان های متروکه و لانه دایناسور اجرا یک نوع جنون دراثر مرض مالاریا که منجر به خودکشی میشود. کشتن زندگی و مرده راه رفتن به طور یکسان. شکار برای زنده ماندن.
 
دقیق عمل SNIPER-تیراندازی
اسکن شکار خود را برای نقاط ضعف و کسب غارت پاداش و XP. با دقت اشاره کردن اندامهای بحرانی از جمله مغز و ریه ها با استفاده از مناظر حرارتی خود را. حماسه پخش با باور نکردنی گلوله هم می کشد. برای هر شکارچی اندازه کافی تیره بخت به در نگاه دشمن گرفتار می شود و سپس آماده به صورت خاموش در برابر خشم حریف خود را در یک رویداد ناخن جویدن سریع زمان. شما فقط می خواهید ثانیه برای واکنش نشان می دهند داشته باشند.
 
از بین بردن دشمنان مرگبار
ساقه تنوع باور نکردنی از دایناسور، زامبی و دشمنان Humanosaur بر روی زمین و زیر آب. استفاده از مهارت های دقت و ارتقاء سلاح های خود را به پایین طعمه جمله اینیوسور است که می تواند مقدار باور نکردنی از آسیب و توانا 3 تن Tuojiangosaurus پوشش داده شده در خوشه باطل را تحمل کند.
 
زرادخانه از سلاح های ارتقا عالی
انتخاب کردن دینو و راه رفتن دشمنان مرده تا 14 تفنگ تک تیرانداز مدرن و کلاسیک و همچنین مواد منفجره از جمله نارنجک فلش خود را. هر تفنگ دارای 15 ارتقاء، از جمله افزایش ثبات و اندازه کلیپ. ساقه طعمه خود را از درون سایه با افزایش دامنه هر تفنگ و قابلیت زوم کردن، اطمینان شما را تبدیل به شکارچی تیرانداز از خفا نهایی.

تغییرات نسخه 1.09:

این به روز رسانی برای شما  رفع اشکال و بهبود عملکرد به ارمغان می آورد.

 

تغییرات نسخه 1.10:

پرش به سمت بیابان و شروع به شکار - آماده اسلحه خود را در حال حاضر! این به روز رسانی به شما یک دور از رفع اشکال و بهبود عملکرد به ارمغان می آورد.