تبدیل روبات ها به ما کمک می کند تا در برابر دشمنان در جنگ های کهکشان حیاتی باشد. تنها مکانیک های فوق العاده می تواند موجودات محلی را نجات دهد. آنها چالش را پذیرفتند و به ربات های جنگ تبدیل شدند. اکنون زمان برای پیوستن به نبرد فضایی است. تبدیل شدن به یک ربات یا ربات جنگی، تبدیل شدن به تیرانداز فضایی و جلوگیری از حمله به کهکشان. رانندگی ماشین ربو، حمله به کشتی فضایی دشمن و فرار از لیزر دشمن.

ماشین ربات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به تیم automatrons کمک کنید! درایو، ساقه و مبارزه! این بازی هیجان انگیز از جنگهای کهکشان را بازی کنید، در مسابقه فضایی شرکت کنید و اجازه ندهید دشمنان برای سازماندهی حمله به کهکشان. شکست دادن روبات های دشمن، غلبه بر موانع مختلف و ماموریت های کامل جنگ ستارگان کهکشان خود را نجات دهید! کنترل ماشین ربو، ضرب و شتم کشتی فضایی دشمن و تبدیل شدن به بهترین تیرانداز فضا!

ترانسفورماتورهای جنگی برای رانندگی اتومبیل ها

کنترل ماشین ربات مورد علاقه خود را در این بازی سرگرم کننده فضای بازی مسابقه: Ladybug، Fire-tron، Flyborg، Hop-Droid یا Expander و تبدیل آن به automatron mech برای مبارزه با ربات های ضد دشمن! لذت بردن از این تحول ماشین سرگرم کننده و بازی تحول ربات! تیرانداز فضایی خود را به سمت پیروزی افسانه ای هدایت کنید! رانندگی با یکی از ماشین های قدرتمند ربو یا رانندگی و رانندگی با ربات به عنوان دونده جاده.

وظایف

شکست از لیزرهای روبات های دشمن و دستگاه های مرگبار خطرناک که آماده کشتن شما هستند، رئیس خود را در کشتی فضایی خود شکست داد. جنگ های کهکشان خطرناک و خطرناک هستند. توقف حمله کهکشان، پیدا کردن موشک فضا از دست رفته و شکستن آجر در یک سطح بازی خاص! مهارت های فضایی تیرانداز را بهبود ببخشید و دشمنان را شلیک کنید! در حین کنترل ربات یا ربات سریعترین راننده در طول راننده کنترل سریعترین دونده جاده را کنترل کنید.

حفاظت از شهر از جاذبه

کنترل یکی از ماشین های ربات سرد و مبارزه در جنگ های کهکشان برای دفاع از کهکشان خود را از دشمنان! بهبود مهارت های تبدیل ماشین و تحول ربات. قبل از اینکه او را به شما برساند، رئیس را بکوبید شلیک کردن کشتی فضایی دشمن، خسارت هرچه بیشتر می توانید! تبدیل شدن به برنده این مسابقه فضای خشونت آمیز!

مسیرهای رانندگی سرد

آهنگ های مربوط به مسابقه ای پر از شگفتی است. مهارت های جنگنده فضایی خود را در حین مسابقه و مبارزه تست کنید. ربات ماشین خود را در سازه های در حال حرکت روی حیله و تزویر، تپه های شیب دار و پل های سقوط، از teleports برای کوتاه کردن راه خود استفاده کنید. راننده جاده شما باید از ماشین های مرگبار، دستگاه های لیزر، انفجار یخ زده، انفجار بمب ها و روبات های دشمن جلوگیری کند! ضرب و شتم رئیس و جشن پیروزی خود را!

چه انتظاری در این بازی FIGHTER SPACE FUN؟

کنترل های ساده
دعوا فضایی
ربات های جنگی خشمگین
جنگ های کهکشان
تحول ربات، تبدیل ماشین

ارزش آموزشی

این حمله کهکشانی و کهکشان دفاع از بازی تحریک واکنش، خلاقیت و تفکر انعطاف پذیر، توسعه هماهنگی خود و کنترل دست و چشم را توسعه می دهد. تحولات ربات و بازی های تحرک ماشین باعث بهبود عملکرد کار، تصمیم گیری سریع و مهارت های حل مسئله می شود. Automatrons برای خانواده ها طراحی شده است بنابراین هر والدین می توانند این بازی را به تنهایی یا با بچه های خود بازی کنند.

بازی سرگرم کننده

لذت بردن از بازی پویا در هنگام رانندگی با ماشین روبو یا مبارزه با جنگنده فضایی. در طول سفر با دونده جاده، سرگرم کننده است، مبارزه در جنگ های کهکشان و تیراندازی با ربات های جنگی. اگر رویای خود را به عنوان یک کودک تیراندازی کردید، حالا می توانید آن را انجام دهید! این یک بازی فضای آزاد است - آن را با دوستان، بچه ها یا اعضای خانواده خود بازی کنید.

تغییرات نسخه 3.6:

در گوگل پلی ذکر نشده است