تبدیل شدن به پروردگار و استاد یک قلعه قرون وسطی واقعی! پذیرش موضوعات جدید، اعطای آنها به وظایف خود، آموزش و محافظت از مردان و زنان خود! همانطور که قلعه خود را ساخت و ارتقا دهید رقبا و قوانین فیزیکی خود را از بین ببرید!
جنگجویان تلخ خود را در زره درخشان خود نگاه می کنند! تغذیه و آموزش نیروهای خود را، و آنها را به ارتش Grav توانا Brainpan، سرپناه از OM-NOM ترسناک، بازگشت پروردگار Abyss در محل خود را، و همچنین ضرب و شتم یک زن و شوهر از قلعه دشمنان!

تمام روز شما کتاب مقدس خود را با چنگال خراشیده، کارشناسان پول نقد سکه بر روی زمین و آهنگران جعبه افتادن بر روی پای خود را به خاطر رفاه شما! آماده سازی متخصصان واقعی، تبدیل شدن به ثروتمند و تاثیر گذار! یک اتاق قدم زدن را بسازید و تماشا کنید که بچه های شما بچه ها هستند که به زودی رشد خواهند کرد و به شما نیز خدمت می کنند!

فرض کنید فرمان، پروردگار من! در اینجا برخی از فرصت هایی که در بازی به دست می آورید، وجود دارد:

- مبارزه با داستان بر اساس در صدها ماموریت، قهرمانان شما با اورک ها، غول ها، اسکلت ها و حتی اژدها ها مبارزه می کنند! نبرد سحر و جادو، فولاد سرد و استراتژی حیله گری - پایان به توجیه ابزار!
- ساخت و ساز قلعه ساخت اتاق جدید برای دپارتمان خود و ارتقاء موجود است. شما همه چیزهایی را که لازم دارید قلعه رویایی ایجاد کنید! شروع ساخت و ساز در حال حاضر!
- توسعه روستاییان. هر یک از افراد شما می توانند مهارت های جدید را یاد بگیرند و هرگونه تجهیزات را بپوشند. آموزش رزمندگان و مقدسات عالی ... و سپس آنها را با یکدیگر مبادله کنید!
- چند نفره دریافت قرون وسطی! رایت و غارت قلعه کسی را که دوست ندارید ... و شما همه آنها را دوست ندارید، درست است؟

ما در حال حاضر در حال کار بر روی:
- Clans: به گیم پلی تعاملی هیجان انگیز پیوست! ایجاد قبیله با دیگر بازیکنان، گفتگو در چت، ایجاد پادشاهی، قهرمانان تان، تسخیر سرزمین ها و تسلط بر پادشاهی های دیگر.
- پورتال ها و مارک ها: گزینه های بیشتری برای کسب سکه های منحصر به فرد با پاداش گرانبها. دشمنان جدید، کارفرمایان جدید و سرزمین های جدید!
- کاروان: اگر از جنگ خسته شده اید، به کسب و کار بروید!
- گسترش برنامه مبارزات انتخاباتی: به سرزنش اصلی و پیروزی در برابر شرارت جهانی بروید!
- مجموعه ها و قهرمانان منحصر به فرد
- روزانه ورود به سیستم پاداش
- بهبود عناصر بصری بازی
- بهینه سازی و تعادل روند بازی
- بهبود عملکرد
همه این و بسیاری از نوآوری های دیگر در به روز رسانی های آینده شما در انتظار شما هستند!

تغییرات نسخه 1.5.4:

  • جشنواره تابستانی در حال آمدن است!
  • تخفیف 50٪ برای وضعیت حق بیمه 30 روزه
  • مجموعه تابستان جدید از زره و سلاح.
  • حیوان خانگی جدید - طوطی دزدان دریایی.
  • و همه کالاهای دیگر با تخفیف فوق العاده.
  • نمایش قفسه سینه اصلاح شده در انبار.
  • حفاظت از کاربران ربات.
  • تعادل مبارزه با بهبودی